Skocz do zawartości

Sponsorowanie Rodzinne – Procedura Nvc/ambasada


Rekomendowane odpowiedzi

mozna wjezdzac na teren USA,mozna sie starac o wize do USA jak sie czeka na papiery

a odpowiedz to sa --wow ,donata ,mercer ma zlozona petycje i teraz byl w USA

wazne aby nic sie nie wydarzylo w USA-na granicy ..np praca na czarno-pobyt nielegalny...

wiele kobiet-dziewczyn jako zony obywateli wlatuje tak do USA a czekaja na wlasciowa wize ;)

irma o tym juz wspomniala w tym temacie ze to kosztuje tyle

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...mp;hl=420$

no ale warto to przypomniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!!! dzień mojego interview zbliża się ... zostało 11,5dnia a stres robi swoje... mam jeszcze kilka pytań więc proszę o odpowiedzi, interesuje mnie najczęściej zadawane pytanie przez konsula... jak i kiedy się poznaliście... otóż mój mąż jest po rozwodzie a my poznaliśmy się przed jego sfinalizowaniem tzn, mąż już od roku przed naszym poznaniem nie był w związku ze swoja eks ale nie było jeszcze wyroku sądu, i teraz czy to ma jakiś wpływ na sprawę??? i co mówic konsulowi czy może mi ktoś wyjaśnic co i jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mow na rozmowie tyle co jest w papierach,co widac po fotografiach bo jak powiesz ze sie nie spotykaliscie a ze zdjec bedzie cos innego widac to wtedy sobie narobisz problemow..

I nie wiem czy bedzie kogos interesowac ze ktos mial zone-chyba ze ta zona byla wtedy tez sponsorowana na GC..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stres był nie mały ;) teraz juz minął, jednak miałam dzisiaj ciężki dzień i jestem zmęczona dlatego taki krótki post... ale już piszę jak było.... spotkanie miałam naa 8.45 przybyłam 15minut przed czasem po kontroli udałam sie na sale spotkań tam podeszłam do okienka nr 8 i dosyc miła pani urzędnik poprosiła mnie o paszport badania dhl wydrukowała numerek i kazała czekac na wezwanie później skanowanie paluszków pare pytań ( kto jest sponsorem jakie jest jego pokrewieństwo ze mna, kiedy baraliśmy ślub, gdzie mieszkamy, czy podane przeze mnie zdjęcie chce miec w gc itd.) podziękowała i kazała czekac na wezwanie przez konsula, po kilkunastu minutach mój magiczny numerek wyświetlił się na tablicy, ;) przemiła pani konsul zadała pytania standardowe, przysięga, następnie zadała następujące pytania : gdzie i kiedy poznałam męża czy byłam już w usa, czy od razu po poznaniu zaczeliśmy się spotykac, gdzie mieszka mąż, kiedy chcę wyjechac do usa i to chyba na tyle, między pytaniami małe ogólne wtrącenia poprawiające nastrój i umilające rozmowę nie taki diabeł straszny jak go malują jest ok ;) a tak się bałam Pani konsul była jeszcze na tyle miła, że wyjaśniła mi co i jak z DHL,,, że jutro lub w czwartek wydrukują wize i przekażą DHL. MOTTO DLA WSZYSTKICH POŁOWA SUKCESU TO POZYTYWNE ZASTAWIENIE I DUŻY UŚMIECH :lol:)) wrazie pytań piszcie... a teraz ja mam małe pytanko: jak to jest na lotnisku co muszę wypełnic i jaka jest cała ta procedura lecę pierwszy raz i jestem zielona w tym temacie pomóżcie :)

*POZYTYWNE NASTAWIENIE I DUŻY SZCZERY UŚMIECH :)))) przepraszam za pomyłkę i jeszcze jedno z ambasady wyszłam o godz. 9.55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz..

dlatego tez napisalem ze jak bedziesz miec wiecej czasu,jak odpoczniesz to wtedy cos napisz ;)

wypelniasz aby w samolocie druk odprawy celnej bo I-94 Cie juz nie interesuje..nie mozesz otworzyc zoltej koperty -jak sie otworzy to wtedy musisz jechac do Ambasady aby ja zakleili..

na lotnisku bedziesz miec rozmowe z urzednikiem ktory wezmie koperte,wstepluje Ci w paszport ze masz rezydeture i powie witamy w USA

poczytaj posty wow i grega jak Oni mieli na lotnisku ..wow pisala w tym temacie pare postow dalej ;)

dobrze ze tyle bylas w Ambasadzie bo byly takie osoby ze spedzily tam dobrych pare godz a Ty krotko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie sly poczytam jutro ale jeszcze proszę Ciebie napisz mi czy te wszystkie formularze są w języku ankielskim??? a i z urzędnikiem rozmowa jest w języku angielskim, pytam ponieważ obawiam się swojej znajomości angielskiego czy dam rade zrozumiec co do mnie mówi używając swoich urzędowych sformułowań ...

otóż to cieszę się że ta cała procedura przebiegła w dośc szybkim tempie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...