Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

jesli wyslalas wniosek ale nie podalas jego danych na infolinii to podajesz wlasciwy numer z ds 160 i ten tez bierzesz na rozmowe..

Co do zdjecia to wydrukowalas juz wniosek?

kolejna sprawa to kiedys ktos mowil ze jak zdjecie nie bedzie pasowalo,zle bedzie to mozna zdjecie przedstawic na rozmowie i wtedy zeskanuja je ..a tutaj moze byc tak jak pisze a moze nie,trzeba by sie spytac na infolinii co z tym zrobic i jak dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mieszkam w woj. mazowieckim. Pracuję w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej.

Jak w moim przypadku powinien wyglądać wpis w rubrykach:

- State/Province

- Present Employer or School Name?

Nie mam pewności, jak poprawnie wypełnić te rubryki używając języka angielskiego.

Bardzo proszę o podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

właśnie wypełniam ds-160 i mam kilka pytań,..... jestem właśnie przy kategorii praca/nauka... moje pytanie, jezeli nie pracuję i nie studiuję (już skończyłam studia) to co ja tam mam wybrać? not emplyed? a nastepnie w rubryce "Explain"(tłumaczone jakos "Inne") napisać dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w formularzu na pytanie o wcześniejsze zatrudnienia, obecnie studiuję dziennie jednak dorabiałam sobie czasami na umowę zlecenie. Czy mam to też wpisywać??

Będąc aupair w Stanach oczywiście miałam wyrabiany SSN ale tam tez jest pytanie o tym numerze U.S. Taxpayer a ja nie pamiętam czy taki posiadałam. Ktoś się może orientuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie wypełniania wniosku i mam jedno pytanie : czy spotkał się ktoś z przypadkiem że nie mógł dodać więcej miejsc pracy w ciągu pieciu lat??

udało mi sie dodać tylko dwie poprzednie prace ( obie w 2010 roku gdyż nie miałem stałej pracy ) i chciałem dodac kolejne z poprzednich lat ale już nie mogę - przyciskam Add ale nic nie reaguje.

Czy mógłby mi ktos pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...