Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

to w czym problem?

nie drukuje sie samej aplikacji na iles tam stron a samo potwierdzenie z kodem :) i takie cos sie bierze na rozmowe

jest to wyraznie tez napisane na stronie Ambasady USA

http://polish.poland.usembassy.gov/wizy/wi...ty.html#wniosek

takie potwierdzenie mozesz wydrukowac wszedzie gdzie masz dostep do skrzynki e-mail i masz drukarke :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam 3 pytania:

1) Co wpisać w polu "Course of Study" jeżeli piszę o liceum?

2) Jak dokładna musi być data ukończenia liceum i studiów? W przypadku studiów mogę jeszcze znaleźć datę na dyplomie, ale co do liceum - to nie mam świadectwa maturalnego, a moje liceum już nie istnieje (zostało zlikwidowane), dlatego nie mogę otrzymać informacji na temat dokładnego dnia ukończenia liceum.

3) Jak wyliczyć miesięczną pensję, jeżeli jestem "wolnym strzelcem" i nie mam comiesięcznych dochodów (umowy o pracę), a utrzymuję się z różnych umów zlecenia i o dzieło (honoraria autorskie)? Czy wziąć średnią z PITa za poprzedni zakończony rok (ale to wtedy będzie brutto), czy średnią z wpływów na moje konto z ostatnich 12 miesięcy?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

nie ma znaczenia czy ktos sie stara o wize biznesowa-turystyczna czy tez pracownicza

jesli pytanie jest o podanie numeru SSN-czy tez tego co daje IRS to nalezy je podac -w innym przypadku klamie sie we wniosku -jesli ktos taki numer,numery posiada

I teraz jesli nie pamietasz numeru to hm...bo jak i kiedys powiedziec o tym na rozmowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...