Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

jesli nie wiesz co jest z numerem to chyba wiesz o tym ze ktos moze na takie cos pracowac,....moze wyjasnij ta sprawe i skontakuj sie

http://polish.poland...wiadczenia.html

bo mozesz isc po wize-nie wpisac tego a cos moze byc w systemie ze cos nie gra z Toba..

ten numer zdobyles droga legalna oraz prawdziwe masz podane dane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...

witam. tez mam pytanie odnosnie SSN - 10 lat temu bylam w usa na work & travel program i mialam ten number wyrabiany. jednka duzo lat uplynelo i gdzie mi sie to zapodzialo, tak samo jak stary paszport w wiza (juz niewazna). chcialabym teraz starac sie o wize turystyczna i nie wiem co zrobic - czy wpisac 'nie dotyczy' tam gdzie pytaja o SSN?

dziekuje za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki! napisze. to jest mail do ambasady w polsce? pytam bo nie wiem w jakim jezyku pisac :)

moze i mowili, ze ten numer jest istotny ale to byl 10 lat temu, jak czlowiek byl mlody jeszcze, wiec o innych rzeczach sie wtedy myslalo :D

poza tym od tego czasu zmienilam mieszkania kilka razy a nawet kraje wiec gdzies sie wszystkie papiery pogubily po drodze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę podziękować wszystkim, którzy pomagają ludziom tutaj znaleźć odpowiedzi w wypełnieniu DS-160 :) ja dzięki wam od dziś mogę cieszyć się wizą B2 na 10 lat...

dołożę coś od siebie w podziękowaniu dla przyszłych osób szukających tutaj pomocy

http://imageshack.us/g/27/ds1s.jpg/

to moje DS-160 (przepraszam, że to zdjęcia już gotowych wydruków ale zapomniałem zrobić print screeny w przeglądarce a potem było już za późno) jeśli komuś się przyda w pomocy wypełnienia to się ciesze, postaram się również zaglądać tu i pomagać innym w przejściu tegoż procesu. Jeszcze raz dzięki super forum... do zobaczenia w Stanach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...