Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam ponownie, moja sytuacja wygląda tak, jutro odbieram swój nowiusieńki paszport z biura paszportowego i od razu chce wysłać formularz i umówić się na wizytę w ambasadzie. Powiedźcie mi, na jakimś forum czytałam że w jakimś podpunkcie swoje nazwisko lub imię trzeba napisać z polskimi literami ( ę,ą..) to prawda? Trudno jest samemu wypełnić taki formularz? Nie chcę płacić biurom 120zł za to, bo jest to lekka przesada. Co więcej czy do wydrukowania potwierdzenia konieczna jest drukarka laserowa bo też coś o tym słyszałam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepewna a chociaz dobrze sie zapoznalas z calym tym tematem o wypelnianiu wniosku ds 160?

jesli tak to widzialas chyba 2 linki do wypelnionych wnioskow tylko ze Ty nie bedziesz miec pytan co do pracy wiec tym sie nie przejmuj a wypelnij ten wniosek z tymi pytaniami jakie bedziesz miec ..jest tam taki pkt na samym poczatku gdzie mozesz podac litery polskie a reszta juz nie,,reszte bez polskich znakow wypelniasz

co do drukarki to nie wiem w jakim stanie masz drukarke atramentow,czy drukuje wyraznie,nie zostawia sladow itd

jesli Ci dobrze drukuje to drukuj na niej potwierdzenie..

co do placenia to kazdy podejmuje decyzje za co chce placic i jak,,nie ma zadnego problemu aby takie cos samemu wypelnic ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a maz jak tam jest?ma pobyt jaki?bo to czasami jest wazne...

co do rozmowy to poczytaj ta strone dobrze :

http://polish.poland...a-si-o-wiz.html

najpierw wypelnia sie ds 160,potem sie dzwoni aby sie umowic na rozmowe,a przed sama rozmowa placisz za rozmowe.tzn 1 dzien przed mozna placic na poczcie bez oplat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli Konsula nie przekonasz ze wrocisz z tych swiat i nie zostaniesz to nie dostaniesz wizy na taki wyjazd

troche osob tak wyjechalo i zamiast zwrocic to zostalo a ta wiza do tego nie sluzy-wez takie cos pod uwage

tokarz-frezer --mozesz takie cos znalesc na necie jak kto bedzie po angielsku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...