Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Trochę mnie to zmartwiło bo wychodzi na to że w ciągu ostatnich pięciu lat pracuje dopiero od stycznia 2010 roku i to jeszcze z przerwami dlatego chciałem pododawać kolejne prace ale sie nie da. Mam nadzieje że nie jestem na straconej pozycji w staraniu się o wizę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie taki ds160 straszny jak sie wydawało ;) a pytania o poprzednie prace w ogóle nie miałam ;)

jeśli w tym potwierdzeniu zdjęcie mi się wydrukowało trochę niewyraźne(mam trochę zieloną twarz) to mam to jeszcze raz drukować(jak uzupełnie tusz, bo najwyraźniej mi się kończy)

mam to potwierdzenie na szczęście na mailu :P

a jak będę dzwonić umawiać się na spotkanie to czy oni wyzaczją datę spotkania czy można np delikatnie zasugerować że w poniedziałek i wtorek nie mogę, ale reszta tygodnia jest ok.

Czy lepiej po prostu zadzwonić w poniedziałek?

Mam już paszport :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ela mozesz drukowac jeszcze raz jak wolisz :P

a co do pytan o prace to ds 160 ma w sobie ds 156 i 157 i zalezy jaka osoba to wypelnia takie bedzie miec pytania

co innego kobieta a co innego mezczyzna ;)

co do telefonu to zalezy od Ciebie ,moga Ci powiedziec termin ale sama mozesz go wybrac jak bedzie cos wolnego

to nie te czasy ze sie dostawalo list na 2 tyg przed rozmowa a dana data i godz :P..teraz mozesz wybrac dzien oraz godz jak bedzie dostepna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem zapytać osób, której wypełniały wniosek DS-160, a wcześniej były już w Stanach czy długość ich poprzednich pobytów podawały dokładnie co do jednego dnia czy np. zamiast 65 dni pobytu podawały mniej więcej 9 tygodni lub 2 miesiące. Dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...