Skocz do zawartości

Jak Wypelnic Ds 160


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie za podpowiedzi, w weekend postaram się wypełnić wniosek i w poniedziałek może uda się ustalić jakiś termin rozmowy. Dam znać jak poszło, mam nadzieję ze będzie OK :)

odp 1

tak podajesz adres tego kolegi--nie kazdy chce podac taki adres aby ktos wpisal no ale widac ze macie dobrego kolege :blink:

A dlaczego miałby nie podawać, czy może to się wiązać z jakimiś problemami? Gość jest tam legalnie, legalnie pracuje, wszystko jak trzeba, więc chyba nie ma się czego obawiać?

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 940
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wiza jest ;) na 10 lat wielokrotnego wjazdu.

Rozmowa przebiegła bardzo szybko i bez problemów, konsul pytał w jakim celu lecę (zwiedzić californie), czy mam rodzinę lub znajomych w USA (rodziny nie mam, mam tylko kilku znajomych), czym się zajmuję w Polsce (własna firma) i jak długo mam zamiar być w stanach (2-3 tygodnie), czy byłem w USA i ile trwał mój ostatni pobyt (byłem niecałe 4 miesiące) i to tyle :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Mam takie pytanko - pomagałem kolezance przy wypelnianiu tego wniosku i na koncu nie udalo nam sie wydrukowac aplikacji - po ponownym zalogowaniu sie do serwisu podajac confimation number etc pojawia sie strona potwierdzenia lecz bez mozliwosci wydruku aplikacji - co w takiej sytuacji mozna zrobic ?;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...