Skocz do zawartości

Ślub Na Turystycznej


Aleksandra82

Rekomendowane odpowiedzi

sprawa z tymi dniami to tak jak z pobytem 6 miesiecznym i powrot do USA szybko

i teraz na kogo trafimy,jak sie bedziemy tlumaczyc to albo Nas wpuszcza lub tez nie

I dlatego tez mowi sie ludziom ze jak moga to niech odczekaja ile sie da aby zmiejszyc % odmowy

Bo samo wyjscie za maz po krotkim okresie czasu moze wyjsc jak przekonasz urzednika ze slub byl spontaniczny i ze nie wlecialas na wizie turystcznej aby takie cos zrobic ...no ale to juz sama wiesz jak napisalas.

tak jak napisalem wczesniej slub to jedno a papiery to znow cos innego ,bo bedziesz musiala pokazac ze macie cos wspolnego itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Musisz takze wziac pod uwage to, ze moga ci wbic na lotnisku NO AOS itp. bo coraz czesciej to praktykuja i w takim przypadku to nie bedziesz w stanie niczego zalatwic w USA. Czasem warto dluzej poczekac i zalatwic wszystko tak jak powinno byc niz pozniej kombinowac i na koncu zalowac. Tak czy inaczej powodzenia zycze :)

Pelasia, no nie załamuj! wbijają coś takiego na granicy? ja póki co trzęse dupą, że wbiją np 30 dni zamiast 6 miesięcy albo mnie w ogóle nie wpuszczą znając moją historię pobytów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no musisz to rozwazyc co bedzie dla Ciebie dobre i korzystne.

a co do zwierzat to jakie zwierze?kot,pies..i duzy ten pies?

bo jak maly i bedzie mozna wejsc na poklad z nim to wezmiesz go a jak wiekszy to bedzie lecial w luku bagazowym..i tutaj tez sa tzw plus i minusy tego

http://www.cbp.gov/xp/cgov/travel/vacation...ricted.xml#Pets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ni, dwie fretki w transporterze w środku kabiny. bodajże 100 euro w lufthansie za 7kg transporter. tyle,że chyba będzie trzeba powiedzieć na granicy, że to prezent, a nie że moje :/ bo kto mi w podróż turystyczną w październiku ze stworami uwierzy :)

jeszcze jedno, jeśli wybiorę wersję ślubu na turystycznej, to do samego dnia ślubu nic nie mogę złożyć/wysłać, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co wysylac>

a jesli chodzi legalizacje pobytu itd to nic nie mozesz ...nawet bedac na k-1 nie mozesz wyslac pewnych dokumentow na legalizacje pobytu a tym bardziej na wizie turystycznej

co do tych fretek to dlaczego ktos ma Ci nie wierzyc,jak spelnisz warunki USA to wlecisz znimi bo jestes z nimi przywiazana i juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksandra82 czasem bez ryzyka zycie jest nudne :( Lec z mysla, ze wszystko bedzie dobrze, nie placz sie w zeznaniach, miej usmiech na twarzy, a jak juz cie wpuszcza to bedziesz sie martwic o reszte. Nie ty pierwsza i nie ostatnia wezmiesz slub na turystycznej w krotkim okresie czasu. Wazne aby im udowodnic ze sie kochacie i chcecie byc razem. Znam przypadek dziewczyny ktora wyszla za faceta 25 lat starszego od siebie i zalatwianie jej papierow trwalo okolo 1,5 roku bo immigration nie chcialo jej uwierzyc, ze wyszla za maz z milosci za faceta ktory jest dwa razy starszy od niej ( dziewczyna z w&T, chyba ukrainka), grali z czasem jak mogli i po niecalych 2 latach walki, dali jej karte bo nie mieli chyba dowodow. A to czy wyszla za maz dla papierow to chyba nikt nigdy sie nie dowiedzial...

Badz pozytywniej mysli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyszlam za maz 3 tygodnie po przylocie i mialam drugie interview gdzie byly zadawane szczegolowe pytania o nasze zycie prywatne, a wszystko dlatego, ze za szybko byl slub po przylocie i urzednik stwierdzil, ze to tylko dla legalizacji. Wszystko sie dobrze skonczylo i dzies juz jestem posiadaczka 10 letniej GC oczywiscie wczesniej mialam 2 letnia GC.

Widac z tego ze co stan to obyczaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...