Skocz do zawartości

Ślub Na Turystycznej


Aleksandra82

Rekomendowane odpowiedzi

tak naprawde kazdy tez ma inna przeszlosc...w sensie ile razy byl wczesniej w usa, czy dlugo zna malzonka co ich laczy itp i dlatego nie da sie jasno odpowiedziec jakie sa szanse...kazda sprawa jest inna...ja wzielam slub tydzien po przylocie ale tak naprawde wydaje mi sie ze mialam jasniejsza niz w wielu przypadkach historie przebywania w usa i dosc dluga znajomosc z malzonkiem zaniem sie pobralismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Co do wspomnianej dziewczyny z Ukrainy to faktycznie dlugo to trwalo. Zainteresowalam sie tym tematem gdyz osobiscie znam podobny przypadek tylko ze oni dopiero co wyslali AOS. Swoja droga to wolny wybor niektorzy lubia starszych mezczyzn. Zastanawiam sie do czego Imigracja w tym przypadku sie doczepia, no bo przeciez wszystkie dokumenty sa takie same czy poslubisz 20 latka czy 40 latka. Urzednik nie wie nic o ich zyciu wiec tylko moze sie oprzec na swoich przypuszczeniach bo jak by nie bylo to nie ma na to zadnych dowodow tylko dlatego ze jest starszy ze to malzenstwo dla papierow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano ma takie przypuszczenia urzednik ze cos moze byc nie tak,ze moze wiele takich bylo przypadkow ze potem taka dziewczyna brala rozwod lub tez cos gralo nie tak ,,no ale to samo jest jak facet przychodzi ze starsza Pania .

To samo jest ze slubami na wizach turystycznych ze jak taka dziewczyna-chlopak wezma slub z taka osoba a potem po dostaniu GC taki ktos bierze rozwod a ta osoba o tym nie wiedziala to potem trudno uwierzyc kolejnej takiej osobie ze tego nie zrobi -ze slub teraz jest z milosci..

np w pkt2 masz to ladnie opisane jak moze byc z takimi osobami:

http://www.usa.info.pl/board/Chcecie-Sie-Posmiac-t16080.html

co nie oznacza ze tak jest zawsze, wszedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie sie posmialam.

Sasiad opowiedzial mi wczoraj historie gdy podczas obiadu u chinczyka wlasciciel restauracji zaproponowal im 40000$, gdy tylko ktorys z nich zgodzi sie poslubi jego corke.

Kolega sie zgodzil, po otrzymaniu GC mial byc rozwod, tylko tyle ze nowa zona wcale nie chciala wyjechac.Podobno wydal znacznie wiecej niz 40000$ na adwokata by sie jej pozbyc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wspomnianej dziewczyny z Ukrainy to faktycznie dlugo to trwalo. Zainteresowalam sie tym tematem gdyz osobiscie znam podobny przypadek tylko ze oni dopiero co wyslali AOS. Swoja droga to wolny wybor niektorzy lubia starszych mezczyzn.

No niektorzy lubia starszych partnerow, ich prawo, mi to akurat nie przeszkadza kto z kim jest. No ale chyba problem pojawia sie gdy 23 latka poslubi 50 latka bedac na porgramie W&T znajac go 3 miesiace. No i oczywiste jest, ze maglowac takie pare beda i watpic w ich wielka milosc :(

Kazda historia jest inna. Podejrzewam, ze gdyby byli razem przez 4 lata, pobrali sie to USCIS mialby mniej watpliwosci a tak to wszystko wyglada troche podejrzanie. Ja szczerze mowiac podziwiam nerwy osob ktorzy robia to dla papierow, ja chyba bym osiwiala w ciagu tych paru miesiecy zalatwiania AOS ze stresu.

Zastanawiam sie do czego Imigracja w tym przypadku sie doczepia, no bo przeciez wszystkie dokumenty sa takie same czy poslubisz 20 latka czy 40 latka. Urzednik nie wie nic o ich zyciu wiec tylko moze sie oprzec na swoich przypuszczeniach bo jak by nie bylo to nie ma na to zadnych dowodow tylko dlatego ze jest starszy ze to malzenstwo dla papierow.

W formularzach jest np: miejsce zamieszkania przez ostatnie 5 lat. Jesli Nigdy nie mieszkali razem a jedno z ich jest w usa bardzo ktotko, "zapala" im sie swiatelko ostrzegawsze. Tak samo na interview, same zdjecia duzo moga powiedziec. No juz nie wspomne o tym ze wszedzie jest data urodzenia i sobie porownac moga:) chyba nikt z nas nie wie, czym dokladnie sie sugeruja i na co zwracaja wieksza uwage ale musza miec jakis system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niektorzy lubia starszych partnerow, ich prawo, mi to akurat nie przeszkadza kto z kim jest. No ale chyba problem pojawia sie gdy 23 latka poslubi 50 latka bedac na porgramie W&T znajac go 3 miesiace. No i oczywiste jest, ze maglowac takie pare beda i watpic w ich wielka milosc :(

Nigdzie nie jest napisane że małżeństwo musi być zawarte z miłości. Ma nie być zawarte w celu imigracyjnym. Naturalnie w przypadku dużej różnicy wieku i krotkiej znajomości przed ślubem będzie o wiele trudniej to udowodnić - zwłaszcza gdy jedno z małżonków pochodzi z kraju nie płynącego mlekiem i miodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urzednik nie wie nic o ich zyciu wiec tylko moze sie oprzec na swoich przypuszczeniach bo jak by nie bylo to nie ma na to zadnych dowodow tylko dlatego ze jest starszy ze to malzenstwo dla papierow.

Urzędnik niczego nie musi udowadniać - to na małżeństwie spoczywa obowiązek udowodnienia że związek nie jest dla papierów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...