Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ponownie:)

Rozmowa na 8:30 23 kwietnia Kraków

Na miejscu byłem o 6:30, gdzieś o 8:10 wyszło 2 panów i ustawili ludzi w kolejce pod fotografem (ważne info dla niektórych, co chcą szybko wyjść )

........

8:50 byłem już w drzwiach wyjściowych od konsulatu, a tam mnóstwo ludzi w kolejce

Troche szybko byłeś przed konsulatem :)

Wiesz, jak ktoś ma rozmowę na 9.30, czy 10,00 to nie będzie się ustawiać w kolejce o godzinie 8.00.

Poza tym jak pamiętam, to pan który zbiera dokumenty miał wypisane nazwiska osób od których ma wziąć dokumenty o danej godzinie więc nie ma sensu być trzy godziny wcześniej.

Ja dałam ostatnia dokumenty, czyli były one na samej górze i w okienku gdzie skanuja odciski były pierwsze do wzięcia :) więc nie zawsze kto pierwszy ten lepszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam!!:)

Wczoraj umówiłam się na rozmowę z Konsulem:)

Nie zakładałam sobie rzadnego konta na jakiejś strone przed telefonem na infolinię, ale jak już się dodzwoniłam to miły Pan zapytał mnie czy mam takie konto, a że nie mam to sam mi założył prosząc o moje dane itp:)

Pierwszy wolny termin miałam na poniedziałek 6.05.2013 ale że wolę wtorek bo w poniedziałek mam zajecia to rozmowę mam we wtorek 7.05.2013 o 9:30:)

Trochę mam spinę przed rozmową ale myślę ze będzie dobrze:) Już się doczekać nie mogę tego wtorku kiedy już sie dowiem, czy polecę do Stanów czy nie:)

Mam jeszcze takie pytanie: Czy jest możliwość zmieniena miejsca odbioru dokumentów??:) Bo podałam Radom ale jednak lepiej dla mnie by było gdyby to były Kielce:)

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten wątek i czytam, już prawie przez wszystkie strony przebrnęłam, ale nie doszukałam się żadnych informacji czy można przyjść na spotkanie z konsulem razem z obywatelem amerykańskim? Jest to mój partner, który aktualnie nie pracuje, ale przebywa razem ze mną w Polsce, dlatego zaproszenie dostałam od jego rodziców i chciałabym wyjechać razem z nim do USA na ok. 2-3 miesiące turystycznie oraz by poznać jego rodzinę. Czy ktoś był w podobnej sytuacji albo wie coś na ten temat i mógłby mi podpowiedzieć? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten wątek i czytam, już prawie przez wszystkie strony przebrnęłam, ale nie doszukałam się żadnych informacji czy można przyjść na spotkanie z konsulem razem z obywatelem amerykańskim? Jest to mój partner, który aktualnie nie pracuje, ale przebywa razem ze mną w Polsce, dlatego zaproszenie dostałam od jego rodziców i chciałabym wyjechać razem z nim do USA na ok. 2-3 miesiące turystycznie oraz by poznać jego rodzinę. Czy ktoś był w podobnej sytuacji albo wie coś na ten temat i mógłby mi podpowiedzieć? :)

Raczej nie jest to możliwe, osoby towarzyszące nie wejdą nawet do ambasady. Nic to nie zmienia, że ma obywatelstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xox nalezy czytac inne watki na forum to bys sie dowiedziala

ze obywatel USA nie moze byc na rozmowie a moze zaczekac gdzie mu wskaza miejsce ;)

czyli mogę go zabrać ze sobą i będzie mógł ze mną poczekać w poczekalni czy tylko we wskazanym miejscu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...