Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

czyli mogę go zabrać ze sobą i będzie mógł ze mną poczekać w poczekalni czy tylko we wskazanym miejscu? :)

Jeśli mówisz o Warszawie, to poczekalnia to ostatni krąg piekła i jak tam dojdzie, to i tak się nie da dalej.

Tak się zastanawiam co to jest to wskazane miejsce, o którym wspomniano... chodnik na Pięknej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czy ktos bez problemu dostał wize turystyczną mówiąc, ze jedzie odwiedzic chłopaka/dziewczynę na wakacje a miał plany studiów w Polsce? Chociaż, np. do przyjęcia zostało 2 miesiące?

ja dostałam wize za pierwszym razem na 2 lata wczasie studiów i potem na 10 po studiach 5-letnich, ale zaczęłam jeszcze 2-letnie;p za każdym razem mówiłam że jade do chlopaka i udało sie :) po prostu trzeba mówic prawde, a nie wymysłać wujka ciotecznego od strony mamy brata żony dziadka siostry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Moja wizyta w ambasadzie (Kraków) coraz bliżej, dlatego też ciśnienie rośnie :P Odwiedziłam wiele stron, na których ludzi opisują swoje doświadczenia z wizyty u konsula i powiem szczerze, że waham się od optymizmu do rozpaczy.

Przedstawię moją sytuację pokrótce:

Jestem na I roku studiów, chcę wyjechać do USA na 3 miesiące, posiadam zaproszenie od kuzynki, nie pracuję a sponsorami wyjazdu są moi rodzice – wiem, że każde osoba jest rozpatrywana indywidualnie ale może ktoś mógłby oceniać jakie są moje szanse na dostanie wizy ? :D Tak aby podnieś mnie na duchu albo niestety odebrać uśmiech na twarzy.

Mam do Was również kilka pytań:

1. 1. Czy potwierdzenie formularza DS-160 musi być w kolorze ? (dobra jakość jest oczywista)

2. 2.Zdjęcie które należy mieć ze sobą może być z paszportu czy konieczne aby to było to samo co we wniosku ? Jeżeli to co we wniosku czy może być wówczas na płytce ?

3. 3.Jakieś dobre rady ?

Za odpowiedź z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...