Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

@Palesia, napisalem iz szkola jest mala, prywatna. Nie jest to college i nie ma opcji wizy studenckiej, jedyna opcja jest wiza turystyczna.

Aby dostac wize studencka uczelnia musi posiadac status akredytowanej ( czy jakos tak ) przez rzad USA. Wiec jesli jedziesz prywatnie na jakie kolwiek kursy ( czy to szkolenie komputerowa, marketingowe etc ) i nie jest to ificjalnie zatwierdozne przez zrad jako studia nie mozes zubiegac sie o wize studencka.

Poza tym napisalem takze, ze za pierwszym razem polecono mi w samej szkole, abym powiedizal, ze jade zwiedzac. ( powiedziano mi ze to dziala na przykladzie kanadyjczykow, czy ludzi z brazyli i okolic ).

<sarkazam>Mój pracodawca nie możę mii załatwić wizy pracowniczej i powiedział mi, żebym powiedział w ambasadzie, że jadę zwiedzać, a tak naprawdę będę pracował.</sarkazm> Rozumiesz aluzję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja parkowałem zawsze przy Dolince Szwajcarskiej, naprzeciwko ambasady Finlandii - rano zazwyczaj miejsca są. Jedna przecznica do przejścia do ambasady USA. Przypominam o wzięciu "drobnych" aby zdeponować haracz w parkometrze.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Chcialam zapytac co i jak:) Moj ojciec jest w Stanach obecnie ma obywatelstwo USA ja wybieram sie z chlopakiem na wakacje na 3 tygodnie do taty . Chlopak bedzie robil lic. po wakacjach a ja mam mature . Nie wiem czy lepiej bedzie jak udamy sie razem po wize czy osobno ? Jakie sa szanse na dostanie wizy :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...