Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

powiedzcie mi prosze, czy myslicie ze ubieganie sie o wize turystyczna cala rodzina ( model rodziny 2 + 1) ma szanse na dostanie wizy? Czy raczej lepiej byloby pojechac kazdy z rodzicow osobno + dziecko. Moze wtedy wygladaloby to lepiej w przypadku wykazania przywiazania do kraju. Ja doskonale zdaje sobie z tego sprawe ze to wszystko zalezy od tzw. humoru konsula, ale moze ktos z Was ma jakies doswiadczenie w tej sprawie badz posiada jakies cenne dla mnie info.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę dodać tylko to co wiem, 2 rodziny podchodziły razem, obie 2+1 tylko ze jedna z nich była z małym dzieckiem (1-2 lata nie znam się dokładnie :D ) obie te rodziny dostały wizę. Myślę że lepiej razem, przecież w ds i tak podaje się członka rodziny z którym się leci, wiadomo druga osoba może nie mieć teraz czasu i w innym terminie się będzie starać, ale czy nie lepiej razem?? W grupie siła uważam ale tez i raźniej. Były przypadki, że ludzie podchodzili razem czy osobno i tak dostali wizę czy też nie według mnie nie ma to znaczenia bo i tak razem chcecie lecieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę edytować posta wyżej.

Najlepiej zadzwoń bądź przez skype z infolinia i dopytaj o szczegóły z dzieckiem, z drugiej strony roczne dziecko nie odpowie na pytania :) a wygląd w tym przypadku nie ma chyba dużego znaczenia :)

skype: ustraveldocs-poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu to samo, sporo ludzi na tym forum chyba nie czyta postow dokladnie, albo ze zrozumieniem.

@Palesia, napisalem iz szkola jest mala, prywatna. Nie jest to college i nie ma opcji wizy studenckiej, jedyna opcja jest wiza turystyczna.

Aby dostac wize studencka uczelnia musi posiadac status akredytowanej ( czy jakos tak ) przez rzad USA. Wiec jesli jedziesz prywatnie na jakie kolwiek kursy ( czy to szkolenie komputerowa, marketingowe etc ) i nie jest to ificjalnie zatwierdozne przez zrad jako studia nie mozes zubiegac sie o wize studencka.

Poza tym napisalem takze, ze za pierwszym razem polecono mi w samej szkole, abym powiedizal, ze jade zwiedzac. ( powiedziano mi ze to dziala na przykladzie kanadyjczykow, czy ludzi z brazyli i okolic ).

@Rafalbrandys

Za drugim razem w ogole nie bylem spiety ( no moze minimalnie ), wiedzialem juz czego sie spodziewac na rozmowie.

Sek w tym ze dwa razy trafilem na malo przyjemnych pracownikow, jest tam taki jeden blondym, ktory wydaje sie bardzo w porzadku.

Moj zanjomy, ktory mial jechac ze mna jechal na tych samych warunkach, z tym ze on byl pierwszy raz i od razu zalatwilem mu list.

Jemu dali, mi nie. To jest jakas loteria. A tak naprawde moze mu sie nie spodobac czyjas twarz, albo dla zasady kogos nie pusci, nie ma nawet opcji dowiedziec sie jaki byl faktyczny powod, wiec czuja sie dosc swobodnie w tej kwestii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile masz lat ale uwierz mi,to co masz w Konsulacie to poczatek drogi Twojej czy to w Polsce czy tez zagranica,,wszedzie sa ludzie co Ci uwierza lub tez nie.na slowo itd...

teraz widzisz ze masz cos poleconego ale to nie dziala ,mozna komus cos polecic ale czy to wyjdzie to inna sprawa

Nie mozesz uczyc sie w szkole dluzej niz 18 godz na tydzien .tutaj byl podobny przypadek i tak samo bez wizy ktos wyszedl.

a jesli nie to chcialbym miec taka loterie jak Ty to piszesz :)

za 2-3 razem moze wyjdzie z wiza

a teraz spotkaj kogos kto Ci uwierzy-zaufa ?latwe,latwe z wiza a nie w tym przypadku a szukac takiej osoby to juz jest loteria wielka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...