Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
18 minut temu, katlia napisał:

Dobrze ze napisalas, bo czytajac forum mozna by wnioskowac ze Polacy dostaja ciagle odmowy... a przeciez wiekszosc ludzi jednak szybko dostaje. Gratuluje i zycze bon voyage. (Sprobuj pizze nowojorska. Pysznosci.)  Spróbuję na pewno :D  Dziękuję 

 

9 minut temu, Amek napisał:

Przeczytałem "pizzę hawajską" i się przeraziłem :P   

 

3 minuty temu, andyopole napisał:

W koncu jest chyba tylko ok. 5% odmow. Wiec wiekszosc odchodzi od okienka z wizami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera my mamy z dziewczyna rozmowe w najblizszy wtorek i juz mnie skreca ze stresu :D

Teoretycznie mam nadzieje, ze sie uda, bo wyjazd na 2 tyg do Californi, ja informatyk, dziewczyna rowniez pracujaca, we wniosku opisalem wszystko dokladnie, zatem mam nadzieje ze bedzie to tylko formalnosc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Michał Paczyński napisał:

Cholera my mamy z dziewczyna rozmowe w najblizszy wtorek i juz mnie skreca ze stresu :D

Teoretycznie mam nadzieje, ze sie uda, bo wyjazd na 2 tyg do Californi, ja informatyk, dziewczyna rowniez pracujaca, we wniosku opisalem wszystko dokladnie, zatem mam nadzieje ze bedzie to tylko formalnosc :) 

Będzie ok. Kalifornia cudowna na urlop, będziecie zachwyceni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mamy plan wycieczki, wszystko co do dnia, wstępne loty upatrzone, noclegi "pi razy drzwi" także została tylko ta cholerna wiza :D
Jakieś rady przed spotkaniem? Poza uśmiechaniem się i odpowiadaniem zgodnie z prawda? Jest szansa, ze ja wyjdę bez promesy a moja dziewczyna dostanie? :D Czy albo wszyscy, albo nikt (spotkanie wspólne)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Michał Paczyński napisał:

Już mamy plan wycieczki, wszystko co do dnia, wstępne loty upatrzone, noclegi "pi razy drzwi" także została tylko ta cholerna wiza :D
Jakieś rady przed spotkaniem? Poza uśmiechaniem się i odpowiadaniem zgodnie z prawda? Jest szansa, ze ja wyjdę bez promesy a moja dziewczyna dostanie? :D Czy albo wszyscy, albo nikt (spotkanie wspólne)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Byłam w ten wtorek , powiem Ci że dużo osób dostawało promesę :>  W tym ja też :>

Trzymam kciuki za Ciebie i Twoją dziewczynę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Michał Paczyński napisał:

Już mamy plan wycieczki, wszystko co do dnia, wstępne loty upatrzone, noclegi "pi razy drzwi" także została tylko ta cholerna wiza :D
Jakieś rady przed spotkaniem? Poza uśmiechaniem się i odpowiadaniem zgodnie z prawda? Jest szansa, ze ja wyjdę bez promesy a moja dziewczyna dostanie? :D Czy albo wszyscy, albo nikt (spotkanie wspólne)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I nie stresuj się bo Konsul to wyczuje .  Po prostu jak zadaje pytania musisz odpowiadać i to wszystko :D  I być dobrej myśli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...