Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
21 godzin temu, rynr napisał:

To jakiś pic na wodę, bo jak ja sie rejestrowalem to byl czas oczekiwania 1 dzień, a najbliższy termin za tydzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuje jechac na rozmowę i bardzo mi zależy, żeby była ona do połowy następnego tygodnia. Jeśli jutro wypełnię wniosek i dokonam opłaty, jest szansa ze wyrobie się w tym czasie? Jak długo czeka się na zaksięgowanie wpłaty, dopiero wtedy mogę się umówić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, xkaaaaaamil napisał:

Planuje jechac na rozmowę i bardzo mi zależy, żeby była ona do połowy następnego tygodnia. Jeśli jutro wypełnię wniosek i dokonam opłaty, jest szansa ze wyrobie się w tym czasie? Jak długo czeka się na zaksięgowanie wpłaty, dopiero wtedy mogę się umówić?

Najlepiej zaplacic karta na stronie, od razu platnosc jest ksiegowana i mozesz sie umawiac na rozmowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie zapłaty taki błąd: Your transaction could not be accepted at this time. Please retry or use an alternative card.

Próbowałem kilka razy, bez skutku - co zrobić?

 

po odswiezeniu strony:

 

Transaction could not be processed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem zapłacić kartą debetową, więc wybrałem płatność internetową przelewem. Zrobiłem przelew około pół godziny temu z danymi które mi się pojawiły. Wszedłem na stronę z umawianiem spotkania i nic się nie zmieniło - jestem w miejscu, w którym byłem przed wykonaniem opłaty. Gdy opłata do nich dojdzie, automatycznie się coś zmieni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, xkaaaaaamil napisał:

Nie mogłem zapłacić kartą debetową, więc wybrałem płatność internetową przelewem. Zrobiłem przelew około pół godziny temu z danymi które mi się pojawiły. Wszedłem na stronę z umawianiem spotkania i nic się nie zmieniło - jestem w miejscu, w którym byłem przed wykonaniem opłaty. Gdy opłata do nich dojdzie, automatycznie się coś zmieni?

Tak, zwykly przelew dochodzi troszke dluzej, prawdopodobnie jutro w godzinach porannych powinien byc zaksiegowany o ile wszystko dobrze zostalo wypelnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłaty w bankach są księgowane zwykle o określonych godzinach kilka razy dzienne (np. o 11.00, 15.00, 17.00 itd.). Jeśli zrobiłeś przelew dzisiaj w godzinach wieczornych, to wpłata zostanie zaksięgowana najprawdopodobniej jutro około południa. 

Zresztą godziny księgowania wpłat można sprawdzić w internecie, na tak zwanym elixirze. Inna sprawa, że z tego co kojarzę, to wpłaty za wniosek wizowy wpłaca się na londyński numer rachunku bankowy konsulatu, więc godziny księgowania mogą się różnić od tych polskich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Moje pytanie z trochę innej beczki. Chciałbym się wstrzelić z rozmową w konsulacie w termin miedzy 22 a 26 Stycznia, wiąże się to z moim wyjazdem na ferie zimowe do rodziny w okolicach Krakowa. Kiedy muszę wypełnić wnioski i dokonać opłaty by udało się umówić rozmowę w tym czasie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...