Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja bym chcial zeby mnie firma wyslala na 2 miesiace do Polski , juz czuje zapach bigosiku m pierogow , golonka , karkowka , polskie pomidory , rolmopsy , och rozmarzylem sie troche , dobrze ze chociasz na pocieszenie mam paczke delicji w szawce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mam 18 lat, aktualnie idę do 3 klasy technikum, więc zostały mi jeszcze 2 lata nauki.

W czerwcu starałem się o wizę turystyczną (w Warszawie), której nie dostałem. Powód: słabe więzi z Polską, czyli normalka. Oczywiście nie ma znaczenia, że jestem w połowie szkoły, no bo przecież to nic ;)

Możliwe, że popełniłem błąd w tym, że wpisałem przewidywany okres pobytu na 2 miesiące, czyli całe wakacje.

Postanowiłem ponownie ubiegać się o wizę (teraz w Krakowie), lecz tym razem chce pojechać tam z mamą, żebyśmy mieli wspólnie spotaknie z konsulem. Może wtedy zobaczy, że ona nie może tutaj wszystkiego zostawić, że ma prace itd, firme która działa już ponad 10 lat, a ja po prostu jade z nią odwiedzić ciocię.

Nasuwa się takie pytanie. Czy jest możliwe, że na naszym wspólnym spotkaniu moja mama dostanie wizę, a ja nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwe ze twoja mama dostanie wize,tam wszystko jest mozliwe.Ja osobiscie nie polecal bym isc razem do jednego okienka.Placisz dwa wnioski dlaczego wiec masz im ulatwiac .Jak maja dac tobie czy mamie to dadza bez wzgledu na to czy bedziecie razem czy osobno.To jes tmoje zdanie.Umnie byli we trojke przy okienku zaplacili 3 wnioski rozmowa trwala 5 minut,w 5 minut nie jestes wstanie sprawdzic dokumentow i wysluchac ludzi co maja do powiedzenia.Oni juz na dziendobry wiedza komu dac wize.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thomaschicago tak czasu za duzo nie ma wiec i....a jak kto jest w zyciu Twoim i Twoich bliskich,tez chyba jest tak samo?ze ktos Ci daje malo czasu lub tez Ty komus dajesz malo czasu aby pokazal ze jest inna osoba,,,ja sam podobnie mam wiec mnie to nie dziwi za duzo ;)

w0lf o tak ,praca,samochod to sa takie wazne sprawy ze kazdy Polak wraca na czas Z USA ;) to samo szkola,uniwerek .fakt to sa pewne plusy ale nie az takie ze masz wize dostac.To ze wpisales 2 miesiace to mogles tak leciec i wpisac..Jak pokazesz dokumenty o pracy,samochodzie-mieszkaniu,domu czy tez innych jak nie zostaniesz zapytany wogole o to?na sile pokazesz,udowodnisz ze worcisz..

Mozecie oboje dostac wize lub tez 1 z Was,takie sa realia rozmowy po wize,teraz od Was zalezy jak podejdzecie do tego..

a chcesz isc po wize do Krakowe bo mozesz tam dostac wize?znam osoby ze chca do Warszawy isc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thomaschicago tak czasu za duzo nie ma wiec i....a jak kto jest w zyciu Twoim i Twoich bliskich,tez chyba jest tak samo?ze ktos Ci daje malo czasu lub tez Ty komus dajesz malo czasu aby pokazal ze jest inna osoba,,,ja sam podobnie mam wiec mnie to nie dziwi za duzo ;)

w0lf o tak ,praca,samochod to sa takie wazne sprawy ze kazdy Polak wraca na czas Z USA ;) to samo szkola,uniwerek .fakt to sa pewne plusy ale nie az takie ze masz wize dostac.To ze wpisales 2 miesiace to mogles tak leciec i wpisac..Jak pokazesz dokumenty o pracy,samochodzie-mieszkaniu,domu czy tez innych jak nie zostaniesz zapytany wogole o to?na sile pokazesz,udowodnisz ze worcisz..

Mozecie oboje dostac wize lub tez 1 z Was,takie sa realia rozmowy po wize,teraz od Was zalezy jak podejdzecie do tego..

a chcesz isc po wize do Krakowe bo mozesz tam dostac wize?znam osoby ze chca do Warszawy isc ;)

dokladnie. ja dostalem wize w tym roku, zaraz po skonczeniu 3 klasy liceum, przed sama matura. co mnie tu trzymalo? nic kompletnie. a mimo to dostalem wize na 10 lat. pytali mnie co chce robic potem, czym sie zajmuja moi rodzice. Tez wpisalem ze przylatuje tu na dwa miesiace, dostalem wize na 10 lat. Nie wiem czy to kwestia szczescia czy tego ze odpowiadalem z usmiechem, bez zastanawiania sie zadnego. Jego pytanie - moja odpowiedz. Nie mialem co krecic bo faktycznie przyjechalem tu odpoczac po liceum i maturze i juz tak odpoczywam miesiac. Jeszcze miesiac przede mna i powrot do szarej rzeczywistosci. Wiec wszystko zalezy od tego na kogo sie trafi wychodzi na to :)

powodzenia w krakowie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja juz swoja wizyte w warszawie opisalam w pazdzierniku :)

juz bylam w NY, wrocilam i bylo super

wiem ze admin moze mnie zablokowac za to ale mam prosbe... mam uparta corke i nie chce zebym jej kupila chuste do noszenia mojego wnusia bo chcialaby ja wygrac, jesli moge prosic o glosy na mojego wnusia Michalka to bardzo prosze i bardzo przepraszam za ten post, link to fotki

http://pl.lennylamb....show_photo/4994

codziennie jedno klikniecie... prosze

wybacz mi sly6 i prosze nie wywalaj mnie i mojego posta :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...