Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Od 2 tygodniu obserwuję to forum.Bardzo ułatwiło mi w wypełnieniu wniosku oraz wszelkie podane informacje były bardzo pomocne. Dziękuję bardzo.Aktualnie skończyłam studia,przed podjęciem pracy chciałbym wybrać się na wakacje do Stanów.Gratuluję wszystkim Szczęśliwcom w uzyskaniu wizy i trzymam kciuki za osoby starające się.Spotkanie z konsulem mam wyznaczone na 11 września o 9.30. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie rozumiem w jaki sposob placi sie teraz w banku , niby jest druczek na stronie ale na poczcie mowia ze nie w iedza o c o chodzi bo tam nie ma nr konta??? czy ktos moze wytlumaczysz kto niedawno startowal na ambasade?

musisz iść do banku pocztowego, nie do urzędu pocztowego :)

http://www.pocztowy.pl/placowki.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na poczcie nie ma banku pocztowego ;)

widze ze ktos tutaj nie chodzi na poczte lub tez ma poczte bez takiego banku :)

Wchodzac na urzedu pocztowego czy to umnie czy tez w Warszawie czy gdzies indziej,na drzwiach jest napisane bank pocztowy,przy okienkach tak samo widac czy w danym miejscu jest bank pocztowy i tam nalezy takie cos placic :)

I widzialem takie urzedy pocztowe bez takiego banku .Wiec nalezy udac sie do kolejnego,spytac sie ,znalesc na internecie na podanej stronie gdzie jest taki urzad z bankiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...