Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja poszłam na poczte gdzie były dwa stanowiska obsługi klienta banku pocztowego. Podałam babeczce ten wydruk ona spisała moje dane z dowodu i wystawiła 3 dowody wpłaty z ktorymi msiałam isc do kasy i pozniej po zapłaceniu podeszłam znowu do babeczki pokazałam jej podbiry dowod wpłaty i podała mi numer potrzebny do umowienia spotkania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam dzisiaj w ambasadzie i dostałam wize na 10 lat mimo ze moj brat jest w stanach nielegalnie, dostalam 20 pytan o prace, o brata o to czy byłam juz gdzie za granica i sie udało, bardzo przemiły Pan mnie obsługiwał, miałam stresa bo widziałam jakieś 5 osób przede mna ktore wychodziły z paszportem, teraz nic tylko lecieć :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popłaca :) pytał mnie czy brat gdzieś pracuje, odpowiedziałam że teraz nie bo miał wypadek, czy otrzymuje rente, odpowiedziałam że nie wiem :)

przeprosił mnie na chwilę i odszedł, wtedy pomyślałam "oho, będzie lipa", zadał jeszcze pare pytań i powiedział że dostaje wizę na 10 lat :)

nie ma co oszukiwać, liczyłam się z tym że moge wizy nie dsotać ze względu na brata ale otrzymałam :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje. ps. co do tego banku pocztowego to masakra bo nie wszytkie placowki wiedza o co chodzi w tym, ol mkiasta objechalam ,!!! za same uzupelnianie wnioskow powinni dawac wizy bez pytan.

ps trzymac za mnie kciuki w tygodniu sie wybieram z mezem,wlasciwie po tych bataliach z tymi bankami pocztowymi odechcialo sie calowicie jechac na piekna.

dziekuje za pomoc forumowiczom, rady byly bardzo pomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zmusza ale uwazam ze wczesniejsze oplaty mialy wiecej sensu niz te teraz. wam placa za te pochwaly czy jak?

Ale pochwały czego?

Widocznie pozmieniało się na poczcie, albo umowa między ambasadą a pocztą się skończyła, to i zmieniły się warunki.

Z tego, co widziałam, to wyszukiwarka banków/urzędów pocztowych jest podpięta na stronie ambasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...