Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

byly juz takie przypadki ze komus zdjecie przeszlo przez neta a trzeba bylo miec na rozmowie zdjecie do skanowania

nie czesto takie cos sie zdarza ..wiec moze warto miec ze soba ;)

hm niech wezmie tez ryze kartek bo w ambasadzie bieda ostatnio

wg mnie to po co sobie zawracac glowe zdjeciami, wyslals wniosek, masz paszport, zapewne z poprawnym zdjeciem,

system gdzie aplikujesz o promese przyjal zdjecie, jesli prosili by cie o nowe mowiac ze: sorry ale to zdjecie jest niewyrazne czy zle to by to smiesznie wylgadalo / zreszta przy wypelnianiu wniosku NIEWYRAZNEGO zdjecia sama bys nie dawała bo bys widziala przeciez................

zapoznaj sie moze lepiej z pytaniami, oraz innymi przykladowymi rozmowami w dziale o wizach b2 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

widze ze ilya malo bywasz na innych forach i wypowiedziach innych osob,nawet tutaj ktos pisal ze mu zdjecie przyjelo a jednak musial doniesc nowe bo cos nie tak bylo

wiec jak kto jest ?a no jedni maja ok a inny ida po nowe zdjecie-nie ma nic tutaj dziwnego w tym .//

wystarczy wziasc 1 zdjecie wrazie czego :) zadnych pare szt wiecej..1 starczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przyłączę się do tematu :) zacznę od I-94, 7lat temu byłem w Stanach wizę dostałem na 1 rok z wielokrotnym przekraczaniem granicy a w stanach byłem 2miesiące i pamiętam że wypełniałem formularz i dawałem konsulowi na lotnisku w USA ale za cholere nie mogę sobie przypomnieć czy przy wylocie oddawałem świstek lub też sami sobie zabrali z paszportu bo może tam mi go wsadził konsul przy wjeździe do USA a z paszportu nie korzystałem w USA, po prostu nie jestem w stanie przypomnieć sobie tego momentu... a w paszporcie przy wizie mam wbite tylko datę wjazdu do USA czy tak być powinno? w razie czego to mam jeszcze bilety lotnicze czy to może pomóc w razie jakichkolwiek problemów? :) Teraz czekam na nowy paszport stary już stracił ważność i w połowie września będę się starał o kolejną wizę, chciałem polecieć na okres Świąt Bożego Narodzenia, a teraz kolejna sprawa bo dużo się zmieniło od ostatniego mojego lotu, jakie informacje zamieszczam w formularzu przy składaniu wniosku ds160, jestem po studiach licencjackich i podyplomowych teraz od października idę też na licencjat tylko inny kierunek czy nie będzie problemów robił konsul w ambasadzie? ponieważ zjazdy rozpoczynają się od października a rozmowę planuję we wrześniu i nie będę miał dokumentu potwierdzającego że jestem już studentem jak już to tylko zaświadczenie że jestem zapisany na studia od października, czy może lepiej będzie zapisać się do szkoły policealnej aby mieć zaświadczenie że jestem słuchaczem i się nie martwić? :) a jeżeli chodzi o pracę to może być problem bo będę miał umowę o dzieło ale dopiero od września przy dobrych wiatrach :) więc lepiej raczej już nic nie wpisywać w rubryce praca o ile taka istnieje :P co możecie mi doradzić w tych kwestiach? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze ilya malo bywasz na innych forach i wypowiedziach innych osob,nawet tutaj ktos pisal ze mu zdjecie przyjelo a jednak musial doniesc nowe bo cos nie tak bylo

wiec jak kto jest ?a no jedni maja ok a inny ida po nowe zdjecie-nie ma nic tutaj dziwnego w tym .//

wystarczy wziasc 1 zdjecie wrazie czego :) zadnych pare szt wiecej..1 starczy

wydaje mi sie ze do spotkania i wypelniania dokumentow nalezy podchodzic na tyle powaznie aby dac zdjecie na ktorym jest sie w miare podobnym do siebie.[to samo inne dokumenty, nie tylko ds160],

jesli ktos podchodzi do tego tak: 'aa dam stare jest nawet do siebie tu podobny, i moze to przejdzie'...to niech wogole da sobie spokoj

chyba jak ktos daje zdjecie to widzi czy jest do siebie na nim podobny czy nie i daje jakies stare.

sly6 nie spotkalem sie z takim przypadkiem, daj mi linka do przypadku z tego forum czy tych innych forow bo nie moge znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i udalo sie ;) . Bylem rowniutko o 7;30 pod ambasada (umówiony bylem na 10:30). Bardzo sympatyczna pani zaprosiła mnie do środka :). Rozmowa z konsulem - standard. Gdzie do kogo w jakim celu , co studiuje ,gdzie pracuja rodzice ;) . Dostalem na 10 lat bez problemu :). Wkurzyla mnie tylko jedna rzecz. Paszport należy odebrac osobiscie :/. Pan konsul dał mi karteczke i mam sie wstawic w poniedzialem w godz. 14 do 15....Ehhh i znowu jechac do W-wy i kolejny stracony dzien :/. Pytanie dla kumatych. Czy można jakoś zmienic termin odbioru paszportu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...