Skocz do zawartości

Nielegalny Pobyt W Usa


keraj

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie ze latwo ozenic sie za kase. Amerykanki stoja w kolejkach aby poznac polakow bez papierow i bez pracy! Polacy ktorzy oczekuja ze zona to zarobi, ugotuje, posprzata, popierze, dzieci wychowa - caly czas bedac oczywiscie piekna, upielegniowana i sexy. Przyjezdzaj, bedzie super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze latwo ozenic sie za kase. Amerykanki stoja w kolejkach aby poznac polakow bez papierow i bez pracy! Polacy ktorzy oczekuja ze zona to zarobi, ugotuje, posprzata, popierze, dzieci wychowa - caly czas bedac oczywiscie piekna, upielegniowana i sexy. Przyjezdzaj, bedzie super!

Potrzebowalam tego :) Dawno się tak nie uśmiałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze latwo ozenic sie za kase. Amerykanki stoja w kolejkach aby poznac polakow bez papierow i bez pracy! Polacy ktorzy oczekuja ze zona to zarobi, ugotuje, posprzata, popierze, dzieci wychowa - caly czas bedac oczywiscie piekna, upielegniowana i sexy. Przyjezdzaj, bedzie super!

To już raczej polskie kobiety sa bardzo atrakcyjne wsród amerykanskich mezczyzn. Polka potrafi ugotowac, uprac, posprzatac, pozmywac, itp,itd [bez obrazy kolezanki]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już raczej polskie kobiety sa bardzo atrakcyjne wsród amerykanskich mezczyzn. Polka potrafi ugotowac, uprac, posprzatac, pozmywac, itp,itd [bez obrazy kolezanki]

Amerykanki też potrafią, ale uważają że skoro pracują zawodowo, to prace domowe powinny być dzielone po połowie.

Muszę też nadmienić że w okresie gdy:

  1. zmarł mi mąż
  2. zostałam bez pomocy z jedenastoletnim synkiem
  3. pracowałam na cały etat za psie pieniądze (by zaklepać sobie miejsce gdy skończę szkołę pielęgniarską)
  4. chodziłam na caly etat do szkoły
  5. generalnie spałam po 4 godz. na dobę i leciałam na pysk

koleżanki Polki potrafiły wyskoczyć mi z tekstem "Powinnaś bardziej zadbać o paznokcie". Jestem fanką dbania o siebie, ale to już była przesada...

Na placu zabaw od razu poznać Polski/Rosjanki/Ukrainki. Mają pełen makijaż i ubrane wyjściowo. Nie ma w tym nic złego, ale jednak to inna kultura niż w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już raczej polskie kobiety sa bardzo atrakcyjne wsród amerykanskich mezczyzn. Polka potrafi ugotowac, uprac, posprzatac, pozmywac, itp,itd [bez obrazy kolezanki]

No schodzimy poniekąd z tematu, ale: amerykańscy męzczyzni sami to potrafią i nie zwalają na żony. Inna mentalność i zwyczaje. Młodzi Amerykanie nie przechodzą z rąk mamusi w rece żony jak to bywa w Polsce ale usamodzielniają się podczas/po studiach i przyuczają się gotowania, sprzątnia itd. z konieczności. W małżeństwie przejmują połowę domowych obowiązków, bo żony też pracują zawodowo. A te potrafiące gotować, prać i sprzątać Polki (lub szęściej Latynoski) angażują na gosposie jak obrosną trochę w piórka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...