Skocz do zawartości

K1 - Wszystko W Jednym


adka0401

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 441
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Przyznam ze ja na poczatku tez chcialam adwokata wziasc ale wzgledy finansowe przemowily....ogrom papierow nazewnictwa itd zdaje sie skomplikowana I nie do przejscia dla normalnego czlowieka. Tak wiec nie dziwie sie osobom ktore tak robia aczkolwiek strach ma wielkie oczy I w rezultacie wiem ze lepiej jest ogarniac temat samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oswiadczenie na pismie, ze jestescie zdecydowani sie pobrac i zamierzacie to zrobic wedlug wymagan wizy w ciagu 90 dni od Twojego wkroczenia na teren USA nie jest dokumentem, ktory nalezy poswiadczac notarialnie. Maja byc Wasze odreczne podpisy. Prawnicy wyciagna z Was kazde pieniadze, a ich rola jest w tym procesie ZADNA. Wszystkie formularze dotycza Was i pytania sa o Was: Wasze zycie, Wasze spotkanie, Wasz zwiazek. Pani adwokat nie gra(la) w tym zadnej roli, prawda? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogrom papierow nazewnictwa itd zdaje sie skomplikowana I nie do przejscia dla normalnego czlowieka.

Tak sie tylko wydaje! My jestesmy normalnymi ludzmi :) i przez wszystko przeszlismy sami, z wielka i nieoceniona pomoca uzytkownikow tego forum, m.in. kzielu, lochraven czy jkb. Laurka ma racje piszac, ze rola prawnikow w tym procesie jest zadna - a szczegolnie takich, ktorzy nie maja w temacie zadnej wiedzy. Uwazajcie na nich, pisala o tym kiedys p. Karina - moga Wam tak namieszac, ze bedziecie miec wieksze problemy niz gdybyscie wypelniali papiery wlasnorecznie. Jesli nie mozecie sie juz wycofac to przynajmniej sprawdzcie wszystko sami punkt po punkcie, nie polegajcie w 100% na prawniku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie tylko wydaje! My jestesmy normalnymi ludzmi :) i przez wszystko przeszlismy sami, z wielka i nieoceniona pomoca uzytkownikow tego forum, m.in. kzielu, lochraven czy jkb. Laurka ma racje piszac, ze rola prawnikow w tym procesie jest zadna - a szczegolnie takich, ktorzy nie maja w temacie zadnej wiedzy. Uwazajcie na nich, pisala o tym kiedys p. Karina - moga Wam tak namieszac, ze bedziecie miec wieksze problemy niz gdybyscie wypelniali papiery wlasnorecznie. Jesli nie mozecie sie juz wycofac to przynajmniej sprawdzcie wszystko sami punkt po punkcie, nie polegajcie w 100% na prawniku!

Kochana dziękuję za troskę:) sprawdzaliśmy i wierzę, że wszystko jest ok... po za tym małym niedopatrzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie wierzę. Oto co znalazłam w skrzynce dzisiaj:

On September 10, 2013, we mailed you a notice that we have approved this I129F PETITION FOR FIANCE(E).

34 dni! SZOK, Po prostu szok. Mam tylko nadzieję, ze to nie jest jakis błąd. Zobaczymy co sie bedzie działo dalej!

Nawet rano nie mogłam krzyczeć z radości bo wszyscy spali :D Ale nadal sie trzęsę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysylaj prosbe o wystawienie zaswiadczenia o niekaralnosc I o calkowity odpis urodzenia x2 to jakies 110 zl I czekanie okolo 3tygodni moze szybciej. Nie wiem czy nie mozna odebrac tego osobiscie w Warszawie jak tu mieszkasz, wiem ze jezeli jestes tam gdzie sie urodzilas to odpisy mozesz zalatwic Od reki. Potem tylko badania I to tez jeden dzien rano krew I rtg a potem do lekarza. Dobry dojazd z centrum metrem na politechnike potem idziesz spacerkiem 3 minuty I jestes na miejscu czekasz 2 godzinki odbierasz wyniki I siup 519 chyba do lekarza na kosiarzy tam zajmuje badanie jakies 45 minut. Nawet jak nie masz szczepien to ciebie doszczepi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...