Skocz do zawartości

K1 - Wszystko W Jednym


adka0401

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 441
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No to ciekawa jestem ile ja bede czekać skoro noa2 było po 34 dniach.

Ale tak mysle czy by sobie tez badań wczesniej nie zrobic. Najwyzej 2x do warszawy obrócę. W weekendy raczej nie przyjmują na badania co?

No ale sami powiedzcie. NOA2 jest wazne 4 miesiące. Jak oni sprawe przeciagaja ponad 2 miesiące to cos jest nie halo z ich strony. CZasami ambasady tez trzymaja kilka tygodni do interview. A potem jak ktos nie zdazy to moze będzie musiał przedłużac noa2. No albo jak bedzie deny z barku papierów albo jakiegos powodu to tez moze nie miec czasu aby zdązyc na drugi interwiev.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naikari na prawde dlugo juz czrkasz. A pribowalas dzwobic do uscis? Na vj byl przypadek ze ktos czekal 2 miesiace a potem sie dowiedzial ze jego papiery byly wyslane gdzies indziej do jakiegos sprawdzenia a pozbiej znowu do csc i dopiero do nvc.

U mnie minely 2 tygodnie. Juz mi sie to dlugo wydaje. Chcialabym juz miec tez ten numer ze wiedzialabym czy na maksa sie przygotowywac czy nie heh. Zalatwiebie badan i interwiev dla mnie to bedzie wyprawa cala i jeszcze mamy takie swietne polaczenia pkp ze szkoda gadac :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniliśmy. I sprawa jest w NVC tylko jeszcze się za nią nie wzięli - tak przynajmniej mówili w rozmowie telefonicznej mojemu narzeczonemu. Kazali nam cierpliwie czekać. Jak coś się zmieni to wyślą wiadomość mailem niby...

Misuzu, nie martw się. U Ciebie to może pójdzie szybciej - oby! Nigdy nic nie wiadomo. Ja chyba jestem odosobnionym przypadkiem długiego czekania na wysłanie dokumentów do ambasady w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zatem... Mija 30 dni od mojego noa2 i nadal zadnej informacji o case number. Nie wiem czy pakiet zostal w ogole wyslany nic... Poki co kontaktowalismy sie z nvc poprzez email. Dzwonienie daloby chyba taka sama odpowiedz. I nie wiem... Moze powinnismy sie zaczac kontaktowac z DOS bo oni ponoc maja info o tym czy chociaz paczka zostala wyslana z USCIS. Czy moze skontaktowac sie z csc bezposrednio? Nachalnoscia chyba nie pogorsze sytuacji? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...