Skocz do zawartości

K1 - Wszystko W Jednym


adka0401

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 441
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

W końcu, po 100 latach składania wszystkiego do kupy udało nam się wysłać papiery :D Wczoraj poszły do Dallas! Teraz czekamy na NOA1 (i oby NOA2 zaraz po tym).

Dzięki za wspomoc udzieloną do tej chwili, pewnie po otrzymaniu NOA2 będę Was jeszcze męczyć o jakieś szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzięki, na razie wszystko dobrze wygląda: wg visa journey Kalifornia przerabia już aplikacje z 17 lipca, więc może za miesiąc ogarnie i naszą (oby oby). Mam pytania dwa dotyczące K1 (znowu).

Pierwsze: Ile zajmuje mniej więcej załatwienie wszystkich formalności od otrzymania NOA2 przez maila do rozmowy w ambasadzie?

Drugie: Czy jesli zmieniam pracę podczas aplikowania, to czy musze kogoś informować o tym? Ambasadę, USCIS, kogokolwiek?

Dzieki z góry za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zobacz sobie zestawienie timelines na VJ (http://www.visajourney.com/timeline/k1list.php?op3=1), zorientujesz sie w przedzialach czasowych. Z tego co pamietam u mnie to bylo okolo 2 miesiecy? ( http://www.visajourney.com/timeline/profile.php?id=173933 )

2. Nie wiem, ale chyba nie... To znaczy, w tym przypadku glownie licza sie praca i dochody osoby, ktora sklada na ciebie petycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. U mnie tez jakies dwa miesiace wyszły . JEszcze badania robiłam co tez troche zajęło i cos jeszcze wiec przeleciało. Wiec wszystko zależy od ciebie bo równie dobrze możesz sie wyrobić w dwa tygodnie. A rozmowę umowisz sobie nawet na następny dzien, bo nie ma kolejek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje :) Czyli nawet w najbardziej optymistycznym wariancie zajmie to jeszcze ze cztery miesiące mniej więcej... Myslałam, żeby wpasować w międzyczasie wizytę w USA żeby załapać się na sezon dyniowy i Thanksgiving, myslicie, że mogą mnie zawrócić do Polski jesli mam złozone papiery na wizę narzeczeńską...? A jeśli mnie zawrócą, to czy wpłynie to jakoś na mój proces wizowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...