Skocz do zawartości

K1 - Wszystko W Jednym


adka0401

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie dolaczylismy tej formy do petycji. Takze rozumiem, ze NOA1 dostaniemy w formie listu na podany w petycji adres a majac tam podany numer mozemy juz sprawdzac wszystko na stronie. Szkoda ze nie pomyslalam o tym wczesniej, no ale coz. Dziekuje :)

NOA zawsze sa papierowe - w sumie to sa oficjalne dokumenty a NOA2 dla K1 jest - OIDP - potrzebne do AOSu. Dokladnie tak - majac numer z NOA1 mozecie sprawdzac status na stronie USCIS.

Powiadomienia z G1145 jak pisze Roelka to jakikolwiek ruch zwiazany z petycja - ale teraz to juz po jablkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 441
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Po wyslaniu do was NOA2 papiery ida z USCIS najpierw do National Visa Center, dopiero potem do ambasady. Moze to potrwac pare tygodni. W momencie gdy NVC otrzyma wasze papiery, dostaniecie nowy numer do sledzenia petycji. Zawsze mozecie tez zadzwonic do NVC i sprobowac dowiedziec sie gdzie jest teraz wasza petycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz po wizycie w ambasadzie. Konsul bardzo w porzadku, pytal o to jak wygladal moj kontakt z narzeczonym przez ostatni rok. Nie prosil o o pokazanie dodatkowych dowodow, wystarczylo to, co zgromadzilismy w pierszej petycji.

Zycze powodzenia wszystkim, ktorzy jeszcze czekaja i rozgladam sie za sukenka na wrzesniowy slub! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz po wizycie w ambasadzie. Konsul bardzo w porzadku, pytal o to jak wygladal moj kontakt z narzeczonym przez ostatni rok. Nie prosil o o pokazanie dodatkowych dowodow, wystarczylo to, co zgromadzilismy w pierszej petycji.

Zycze powodzenia wszystkim, ktorzy jeszcze czekaja i rozgladam sie za sukenka na wrzesniowy slub! :D :D :D

Gratulacje :D W moim doswiadczeniu poszukiwanie tej idealnej sukienki jest... wyzwaniem. Ja swoja znalazlam praktycznie tydzien przed slubem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :D W moim doswiadczeniu poszukiwanie tej idealnej sukienki jest... wyzwaniem. Ja swoja znalazlam praktycznie tydzien przed slubem.

hahaha to wyzwanie nawet większe niż wiza narzeczeńska ;)

vqll - ja w mojej stopce - cały proces 4 miesiące od momentu złożenia petycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo czekaliście na packet 3? Moja sprawa dotarła do Warszawy 27 lipca, ostatni update według trackera CEAC był 31 lipca.

Nie wiem teraz czy mam czekać na pakiet 3, czy brać się do roboty sama.

Mało tego, na jednej stronie ambasada zobowiązuje do przyniesienia ds156 i ds156k, po czym na kolejnej stronie brak jakiejkolwiek wzmianki na ten temat; tylko obligatoryjne ds160.

Myślałam że podczas oczekiwania prawie rok zgłębilam wiedze całkowitą na temat k1, ale nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...