Skocz do zawartości

K1 - Wszystko W Jednym


adka0401

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 441
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hey Wszystkim!

Tak przeglądam od dłuższego czasu to forum i w końcu postanowiłam się odezwać. Chyba głównie dlatego, żeby znaleźć jakieś pocieszenie, bo ten proces wizowy bardzo mnie przygnębia, delikatnie mówiąc... Choć NOA2 dostaliśmy zaledwie po 3,5 miesiącach, to wciąż czekamy, żeby NVC nadało numer naszej sprawie i wysłało dokumenty do Warszawy. Ostatnia zmiana statusu to:

On July 1, 2013, we mailed you a notice that we have approved this I129F PETITION FOR FIANCE(E).

Oczywiście od tego czasu dzwoniliśmy do NVC albo DOS i nic się nie zmienia. Mówią tylko, że NIEDŁUGO wyślą dokumenty...
Strasznie mnie to przygnębia. Po tych 3,5 miesiącach byłam bardzo uradowana, a teraz wszystko tkwi w martwym punkcie.
I z tego co czytam, to chyba tylko moje dokumenty w NVC tyle czekają. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na vj duzo ludzi pisze ze wlasnie nawet do 2 mscy mozna na to czekac. Niemniej jednak twoja sprawa i tak czeka za dlugo. Tydzien yemu tez dostalusmy noa2 i siedxi mi w glowie ze moze to dlugo potrwacale staram sie byc dobtej mysli. Trzymam kciuki zebywszystko sie wyjasnilo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Wszystkim!

Tak przeglądam od dłuższego czasu to forum i w końcu postanowiłam się odezwać. Chyba głównie dlatego, żeby znaleźć jakieś pocieszenie, bo ten proces wizowy bardzo mnie przygnębia, delikatnie mówiąc... Choć NOA2 dostaliśmy zaledwie po 3,5 miesiącach, to wciąż czekamy, żeby NVC nadało numer naszej sprawie i wysłało dokumenty do Warszawy. Ostatnia zmiana statusu to:

On July 1, 2013, we mailed you a notice that we have approved this I129F PETITION FOR FIANCE(E).

Oczywiście od tego czasu dzwoniliśmy do NVC albo DOS i nic się nie zmienia. Mówią tylko, że NIEDŁUGO wyślą dokumenty...

Strasznie mnie to przygnębia. Po tych 3,5 miesiącach byłam bardzo uradowana, a teraz wszystko tkwi w martwym punkcie.

I z tego co czytam, to chyba tylko moje dokumenty w NVC tyle czekają. :/

Jesli mowia, ze "niedlugo" wysla to znaczy, ze maja wasze papiery i nic sie nie zawieruszylo. Wspolczuje, bo skoro tak to wyglada obecnie, to najwyrazniej NVC nie wyrabia z robota. I NOA2 po 3 miesiacach wcale nie sprawia, ze proces jest krotki i przyjemny LOL Wychodzi na to, ze zeszloroczne czasy oczekiwania powyzej 6 miesiecy nie byly takie zle, skoro papiery szly do NVC i wychodzily w 1-2 dni, a potem to juz ekspresowo.

Naikari nie martw sie, po prostu rob swoje - zalatwiaj sprawy po swojej stronie, zeby wszystko bylo gotowe jak juz dokumenty beda w Ambasadzie w Warszawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohh ja już wszystko załatwiłam. Jak dostaliśmy NOA2 to byłam przekonana, że do Warszawy dokumenty trafią po góra 2 tygodniach. A tu taki psikus..
Tak więc mam już badania lekarskie, świadectwo niekaralności i odpis zupełny aktu urodzenia. Tylko wizy brak. :|

Czekam w zawieszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...