Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Osoby ubiegające się o wizę imigracyjną w charakterze członków rodziny muszą przekroczyć granicę razem z głównym aplikantem. Nie wiem ile czasu zajmie Twojej mamie całość procesu uzyskania białego paszportu (a jest on niezbędny aby nie utracić statusu rezydenta jeśli pobyt poza USA przekracza 6 mcy/1 rok), a ponieważ do ukończenia pełnoletności jesteś zależny od swoich rodziców/mamy, to na Twoim miejscu wysłałbym zapytanie do Kentucky CC czy w przypadku utraty statusu rezydenta przez rodzica, nieletnie dziecko też traci ten status.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Maciopa kiedys przy loterii jesli glowny aplikant tracil GC wlasnie przy loterii wszyscy tracili-nie ma znaczenia czy kto jest pelnoletny czy tez nie i nie sadze aby tutaj cos sie zmienilo

ale wyobrazmy sobie ze rodzic-malzonek wygrywa w loterii wizowej i jako glowny aplikant nie leci i wtedy du....ze sie wyraze z marzeniem o USA -czy byly takie przypadki-oczywiscie ale to dawno bylo kiedy Polska mogla brac udzial w loterii-pare dobrych lat temu.

wiec radze zyc w zgodzie z glownym aplikantem :)

Seb101 co do zycia bez slubu to sa plusy tego jak i minusy-jako malzonkowie po slubie mozecie wyslac 2 zgloszenia ,jako wolni tak samo ale wtedy nalezy po wylosowaniu ktoregos z Was zglosic do centrum Kentucky ze macie meza-zone aby razem isc na rozmowe i wyjechac razem bo dziecko i tak leci razem

wiele o tym pisalo na forum ale to bylo w latach 2007-2006 jak i pozniej i tam radze szukac informacji co do slubu i na ile przed rozmowa takie cos bylo mozliwe kiedys

NIkt tutaj nie pisze za duzo ale loteria to nie taka pieniezna ze losuja numer i masz wize w 100%-jest cos takiego jak rozmowa z Konsulem i On podejmuje decyzje czy Ci wydac wize a bierze pod uwage czy np dasz sobie rade w USA i nie bedziesz na tzw garnuszku rzadu USA..moze za duzo osob problemow nie mialo ale nalezy takie cos wziasc pod uwage a nie ze mam wize ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie już przy wysyłaniu zgłoszenia trzeba przemyśleć, czy chce się w to bawić, czy nie.

Mam takie samo zdanie, zresztą napisałam to w poprzednim poście :)

, ja myślę, że już w momencie wysyłania aplikacji musimy zdawać sobie sprawę, że nie są to małe pieniądze,

Z moim mężem wiele lat temu zastanawialiśmy się czy brać udział w losowaniu czy nie... nigdy nie wzięliśmy... potem Polacy nie mogli brać udziału i trochę żałowaliśmy, w międzyczasie pewne rzeczy w naszym życiu się zmieniły i teraz sprawa wróciła na forum rodzinne, że to tak nazwę :rolleyes: . Jeżeli decyzja będzie, że nie to na pewne nie będę traktować tego jako zabawy i wysyłać aplikację, żeby tylko sprawdzić czy mnie wylosują. Dla zabawy to mogę grać w Lotto ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym życzyć powodzenia wszystkim mającym zamiar wziąść udział w loterii ;) Sam brałem udział w ostatniej loterii w której mogli brac udział polacy niestety się nie udało.Nie zniechęciłem się tym faktem i cierpliwie czekałem na dzień który niedawno nastąpił :P Polacy są włączeni do loterii :D :D :D Chciałbym się jedynie upewnić odnośnie fotografii. Dołączam fotografię swojej osoby :blink: , żony :wub: a także naszego dziecka,w naszym przypadku bobasek ma dopiero miesiąc w październiku skończy więc 2 miesiące,rozumie że jego zdjęcie też ma być dołączone?? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dzieci do 5 roku życia otrzymują paszporty tymczasowe.Chce się jedynie upewni że dobrze zrozumiałem instrukcję wypełnienia aplikacji loterii dot. dodawania zdjęć. Jeżeli jestem w błędzie niech ktos mnie oświeci będę wdzięczny. Jeżeli chodzi o samą loterię to przesadna ekscytacja w tym przypadku, czy jakichkolwiek innych loterii jest delikatnie mówiąc niezdrowy. Mimo wszystko trzeba pomóc swojemu szczęsciu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to zalezy na co byl leczony i jak teraz to wyglada,czy ta osoba pracuje-spotyka sie z ludzmi i jak te osoby ja widza

bo rozmowa ma wykazac nie tylko to ale czy nie ma innych przeciwskazan-wiec tak naprawde wszystko zalezy od zachowania danej osoby,czy jest jakis znia kontakt oraz czy sie nie wysypie na rozmowie oraz na granicy..bo lekarza mozna przejsc ale co z Konsulem i urzednikiem na lotnisku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...