Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy wiesz ale jak nie wezmiesz udzialu w loterii-nie zostaniesz wylosowany mozesz nie dostac wizy J-1 ,na work i travel..to nie ma prostego przelozenia ze jak wezmiesz udzial w loterii to masz male szanse na wize.

A teraz czy masz wysylac?a bedziesz sie kwalifikowac,cos powiesz na rozmowie jak zostaniesz zapytany o plany w USA..

z tego co piszesz to masz szkole srednia skonczona.

z całym szacunkiem, ale proszę o ponowną odpowiedź, bo nie rozumiem tego posta....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Adrien,

Ludzie nie bioracy udzialu w loterii maja czasami klopoty z wiza na work i travel ..czy tez wiza turystyczna

I teraz sie pytasz czy sie kwalifikujesz a masz chyba skonczona szkole srednia prawda ?wiec sie kwalifikujesz ale nie wiem jak wypadniesz na rozmowie .

czy masz wyslac zgloszenie to juz Twoja sprawa ..bo nie ma prostego przelozenia ze jak wyslesz zgloszenie to wizy zadnej nie otrzymasz tylko dlatego ze wyslales zgloszenie na loterie..

teraz rozumiesz ?chcesz to wysylaj -boisz sie to nie wysylaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Mam pytanka na szybko potwierdzające moją niepewność

We wnoisku mamy nie używać polskich znaków ?

Czy 8e District/country/Province/State mogę wpisać Polska ?,bo widzę że 8g można wybrać Polskę to pkt 8e będzie Slask ?

8a in care of mam zostawić puste ?,nikt nic nie wypełnia zamnie ja za nikogo ;]

Wole zadać te pytania może głupie i miec pewnosc że wszystko jest ok niż popełnić jakąś gafę ;].

Jesli zostanę wylosowany czy na rozmowę mogę przynieść śwadectwo maturalne oraz kopie dokumentu wydanego przez szkołę,CKE z pieczątkami podpisami itp( świadectwo ukończenia liceum,orginał zaginoł ;/)

Pozdrawiam i życzę jutro powodzenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie masz orginalu to po jest kopia aby ja pokazac ..musi byc aby poswiadczona..

a mamy takie wojewodztwo jak Polska?mamy z tego co wiem na ta chwile 16 wojewodztw i zadne nie ma takiej nazwy..

dobrze widzisz ze 8g to tam wybierasz Polske a znow w 8e wpisujesz Slask

nie uzywa sie polskich znakow zadnych poniewaz nie przyjmie tego system.

jesli sam to wypelniasz to zostawiasz to pole puste.

ps country to nie tylko kraj a wies ,prowincja i tak to nalezy rozumiec w tym przypadku tzn do pkt 8e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam i życzę jutro powodzenia !

Nie tylko jutro, ale i przez cały miesiąc ;)

Akurat tu nie ma znaczenia, kiedy się aplikację złoży.

Ciekawe, czy serwery zniosą atak milionów składanych aplikacji :D

I zastanawiam się też, ilu jutro użytkowników wpadnie spanikowanych w ciągu dnia, że nie mogą złożyć aplikacji, niezorientowanych, że to ruszy dopiero o 18:00 naszego czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zrobili cos z serwerami ale pamietam do dzis jak sie wysylalo zgloszenia na poczatku loterii szybko to bylo ale pod koniec bylo ciezko cos wyslac ..

co do czasu to racja .moze bedzie wiadomosc na forum ze strona nie dziala i nie mozna wyslac zgloszenia ;)

wazne to bedzie od 1 maja 2012 kogo wylosowali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli kiedyś moja matka która jest obywatelem usa złożyła wniosek o zieloną karte dla mnie ale mam juz ponad 21 lat to czy to przeszkadza w skladaniu wniosku na loterie? i czy jeśli wylosuje zieloną karte to może zdarzyć się tak, że nie zostanie mi ona przyznana z jakichś tam powodów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...