Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

co do starania się o inne wizy a przystąpienie do loterii wklejam taki fragment żeby nikt już się nie pytał ;]

"MR. DONAHUE: After the lottery, the data – when it’s completed, we move on to the next. We keep records because – in case there’s any need to go back to look at what happened, but we don’t really do anything with that data."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kurcze,teraz to mam dylemat.Robilam fotki do wizy B2 -3 miesiace temu według Photo Examples w zakladzie fotograficznym.I teraz ktos napisal,ze nie mozna miec zadnych kolczykow,etc...Na tych zdjeciach przykladowych http://travel.state....mples_5331.html kobiety maja i okulary i kolczyki i naszyjniki :huh: .....wiec teraz nie wiem co mam zrobic?

Bo mam kolczyki(fakt przylegajace do uszu nic wiszacego)ale zawsze to kolczyki,a teraz nie bede znow wydawac 5 funciakow na digitalowe zdjecie.

Moze cos doradzicie?Czy wyslac takie,czy to moze zawazyc na odrzuceniu zgloszenia???

Dziekuje i pozdrawiam....

Aha ludzie wpisujcie sie jak juz zlozycie wnioski aby mniej wiecej wiedziec ilu z forumowiczow sie zdecydowalo.....moze sie znajdziemy w puli tych 3500 wylosowanych Polakow:-) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hint odnośnie zdjęć:

Unwritten rules - Both Ears shown. No earrings. No smile. No eyeglasses.

There is no clearly written rules on the US Citizenship and Immigration Services (USCIS) web site

about Ears, Earrings or Smiling.

However, we've seen enough photos rejected simply because the ears are not shown or the person is smiling.

This is particularly the case for Green Card and US Citizenship application processes.

It seems that in real world the US Citizenship and Immigration Services wants photos

with your both ears shown, no earnings or no smiling.

Why take chances?

The purpose of the photo is to get your US Visa or US Immigration process achieved promptly.

Just let your both ears shown, take off your earrings and no smiling,

you have a lot of time to smile later on.

By the same token, we strongly recommend that your eyeglasses should be taken off..

Yes, the rule says that you CAN wear eyeglasses, as long as your eyes are clearly visible and

no reflections from the lenses nor frames.

But HOW clear is CLEAR to US immigration officers?

Without eyeglasses, your US Immigration or US Visa process will go smoothly with no problem.

With eyeglasses on , there is a chance that the photo would be rejected.

Why do you have to take chances here?

In short, let's make your US Visa and US Immigration photos as worry-free as possible.

You can't go wrong with "Both ears shown, no earrings, no smile and no eyeglasses" photos.

Nie wiem skad to maja bo na stronie loterii nic o tym nie pisze.

Rozumiem,ze jak sie wylosuje to trzeba bedzie znow zrobic fotki,bo nie powinny byc starsze niz 6 miesiecy do GC .Wiec moze chodzi o te co beda pozniej robione(o ile beda ,bo tego nie wiem czy sie jeszcze robi jakies fotki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no sie robi fotki do dokumentow ..jest to wyjasnione tez na stronie Ambasady USA jakie to maja byc fotki

http://polish.poland...d-pl/photo.html

ale to wtedy sie robi takie fotki jak dostaniem zaproszenie na rozmowe..

i takie cos na temat fotek

http://travel.state.gov/visa/visaphotoreq/visaphotofaq/visaphotofaq_5328.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Confirmation number wpisuje się w miejscu gdzie sprawdza się ewentualną wygraną w DV2012... Już teraz rozumiem dlaczego ktos wyżej życzył powodzenia w wypełniania głupiego formularza - naprawdę myslicie że nie umiejąc czytać podstawowych rzeczy (lub nie umiejąc ich przetłumaczyć google trasnlatorem) dacie sobie radę w obcym kraju ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...