Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzięki za odpowiedź w sprawie zdjęć. Wnet będę musiał udać się do fotografa :). Jeszcze pytanie odnośnie kolczyków, które padło wyżej. Tu na przykładowych zdjęciach są kolczyki, w instrukcji nic też nie ma o tym, że uszy mają być odsłonięte. Tak więc co myślicie? Bo nie chcę dwa razy chodzić do fotografa ;).

Zapraszam poczytac wyzej post 559:-) :rolleyes: Mialam ten sam dylemat.Wiec teraz zrob jak chcesz bo bez kolczykow beda potem,ale zdjecie nie moze byc starsze niz 6 miesiecy wiec bedziesz miec na to czas jak Cie wylosuja.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zapraszam poczytac wyzej post 559:-) :rolleyes: Mialam ten sam dylemat.Wiec teraz zrob jak chcesz bo bez kolczykow beda potem,ale zdjecie nie moze byc starsze niz 6 miesiecy wiec bedziesz miec na to czas jak Cie wylosuja.Powodzenia.

Czyli rozumiem, że teraz można z zasłoniętymi uszami/kolczykami? :) Tak wiem, jak mnie wylosują (jak się w ogóle zgłoszę bo muszę to jeszcze poważnie przemyśleć, dużo czasu nie mam) to wtedy będę musiał zrobić sobie nowe zdjęcie, już bez kolczyków. Zgadza się? A swoją drogą, jak Ty teraz robisz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że teraz można z zasłoniętymi uszami/kolczykami? :) Tak wiem, jak mnie wylosują (jak się w ogóle zgłoszę bo muszę to jeszcze poważnie przemyśleć, dużo czasu nie mam) to wtedy będę musiał zrobić sobie nowe zdjęcie, już bez kolczyków. Zgadza się? A swoją drogą, jak Ty teraz robisz? :)

JAK sie tak czepiasz..to rusz sie troche i poczytaj od poczatku....bo widze..ze nawet jak czlowiek pomoze to i tak zle.Najlepiej zaloz sobie burkę to wrtedy bedzie na 100 procent wlasciwie............ :o lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie chodzi o confirmation number, tylko o case number po wylosowaniu ;)

Bo przecież jeszcze losowania nie było... A losowanie to losowanie - losowe wybieranie w milionach zgłoszeń :)

Ponieważ wylosowanych zawsze jest więcej, niż zielonych kart, to mówią, że ci, którzy mają mniejszy numer mają większe szanse na zaproszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze czlowiek sam...bo mniej stukania w klawisze :) POWODZENIA WSZYSTKIM....... :rolleyes:

Spokojnie, przecież wcale się nie czepiam :). I czytałem temat od początku, ale ciężko wszystko zapamiętać ;). Moja wypowiedź w żadnym stopniu nie miała być "czepialska" i doceniam pomoc :). Chciałem się po prostu upewnić :).

nO OK .... :P ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...