Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem co dokładnie sprawdza ten photo validator... nie jestem pewien swojego zdjecia bo barki mam duzo nizej niz zdjecia przykladowe ze stronki dvi ogolnie większą glowe, ale tez nie tak duza jak ten Azjata na przykładowym zdjeciu.Dodam ze srodek zdjecia mam na srodku dlugosci nosa a zdjecia przykladowe pokazuja osoby z czubkiem nosa na srodku, a najlepsze jest to ze moje zdjecie przechodzi przez weryfikacje ale rowniez przeszlo je zdjecia dla "jaj" wstawione przeze mnie nagiej kobity o wymiarach 600x600... gdzie tu sens?albo moze ja juz przemęczony jestem i nie mysle poprawnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ale rowniez przeszlo je zdjecia dla "jaj" wstawione przeze mnie nagiej kobity o wymiarach 600x600... gdzie tu sens?albo moze ja juz przemęczony jestem i nie mysle poprawnie....

przy slabiutkiej gospodarce Ameryka moze obecnie rekrutowac panienki do agencji towarzyskich - biorac zreszta przyklad z Nadwislanskiego Kraju, gdzie wlasnie owe agencje stanowia od ponad 20 lat opoke ekonomii...hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc po co Ci "ul." ? Jak jak wypełniam gdzieś adres na "niepolskich" formularzach to nie piszę, tylko od razu np: "Woronicza 17, zamiast ul.Woronicza 17". Zawsze dochodzi (jak mi coś wysyłają).

"-" to "polski" zwyczaj, w krajach anglosaskich się tego nie pisze, tylko np: "90210" ;)

Z powiatu/gminy raczej nie zrobią użytku. Jeśli musisz to napisz, ale niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełnienie formularza zajęło mi 1 (słownie JEDNĄ) minutę. Osoby chcące zaznaczyć opcję nr 4 niech przeczytają komentarz pod wykształceniem.

Re ribes: numer 2013 na początku confirmation number to rok loterii ;-D potem masz ciąg przypadkowych znaków.

haha to dobre :D co nie zmienia faktu ze sie udalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...