Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do konca chyba mnie zrozumieliscie:). Do loterii sie kwalifikuje. To nie jest problem.

Poprawcie mnie jesli sie myle ale ja to widze tak. Losuja 100k osob, ktore zapraszaja na rozmowy, z tego odrzucaja 50%.

Powiedzmy, ze mam szczescie byc wylosowany i jestem jednym z tych 100k. Na co patrza w konsulacie w takiej sytuacji? Czy na tym etapie szanse dalej sa losowe? Czy moze, tak jak napisalem, oferta pracy, znajomosc jezyka poprawilyby moje szanse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hmm wyrazenie Degree oznacza stopien naukowy, lub tytuł. Jesli jest technikiem to ma stopien technika. Wiec majac do wyboru High school degree lub High school no degree, obstawiam to pierwsze.

Dyplom ukonczenia technikum jest to technical school diploma, a diploma oznacza rowniez degree.

Degree w tym przypadku oznacza dyplom ukonczenia szkoly sredniej. Dyplomem ukonczenia szkoly sredniej w przypadku liceum jak i technikum jest matura. Ja bym obstawial High School, no degree ;P ale decyzje pozostawiam zainteresowanym bo ,jak to sie mowi,nikt nie jest wszech wiedzacy!!

Nie do konca chyba mnie zrozumieliscie:). Do loterii sie kwalifikuje. To nie jest problem.

Poprawcie mnie jesli sie myle ale ja to widze tak. Losuja 100k osob, ktore zapraszaja na rozmowy, z tego odrzucaja 50%.

Powiedzmy, ze mam szczescie byc wylosowany i jestem jednym z tych 100k. Na co patrza w konsulacie w takiej sytuacji? Czy na tym etapie szanse dalej sa losowe? Czy moze, tak jak napisalem, oferta pracy, znajomosc jezyka poprawilyby moje szanse?

"Kto pierwsyz ten lepszy". Piersze 50 000 wylosowanych osob ma pierwszenstwo.Jezeli ktoras osoba odpadnie , z roznych powodow, zapraszaja nastepna osobe z listy i tak dalej. Po numerze ktory otrzymasz w momencie wygranej bedziesz wiedzial ktory jestes w kolejce i jakie masz mniej wiecej szanse.W praktyce oznacza to tyle , ze jak bedziesz miec numer mniejszy niz 50000 to napewno idziesz na rozmowe, jezeli zas bedziesz mial numer 100 000 to pierwsze 50000 wylosowanych musi odpasc zeby Cie zaprosili :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nrm dobrze napisal Columbo ze liczy sie ten niski numer i On decyduje kogo sie zaprasza .czym nizszy tym lepiej

nigdy tak nie bylo ze 100 tys zapraszali na rozmowy a 50% bylo odrzuconych ;)

zaprasza sie tych z niskim numerem i jesli ktos nie spelnia wymogow lub tez koperta powedrowala do smietnika -lub tez ktos to olal ze tak powiem to sie bierze kolejna osobe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nrm ale chociaz przeczytales caly temat ten?

placisz jak masz rozmowe,wtedy robisz tez badania medyczne

jesli Cie nie zaprosza to nic nie placisz :)

a rozmowa?,musialo by sie cos wydarzyc abys nie dostal wizy,to nie wiza turystyczna ze masz male zwiazki z Polska ;) ,tutaj sie patrzy czy spelniasz warunki :)

co nie oznacza ze ktos ma sobie ta rozmowe olac bo wiza bedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...