Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ma wyglądać zdjęcie dziecka zgłaszanego w formularzu? Pytam o małe dziecko 5 miesięczne, które nie potrafi nawet siedzieć samodzielnie.

Mam podobny problem,na pewno trzeba sie bedzie uzbroić w cierpliwość :D Jeżeli ktoś ma sprawdzony patent jak zrobić zdjęcie takiemu malcowi proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

pajak jestes jakis czas na forum i chyba czytales dlaczego tego sie nie wpisuje w tym 8a,,ale kazdy robi jak woli

jedni wpisuja a inny nie ...to ze nie bedzie pisane nie oznacza ze nie dojdzie taki list

do tego pisze ze to jest opcja a nie nakaz pisania ;)

barkely a sam zobaczysz dlaczego nalezy poczekac na maciope,..on drazy temat gdzie sie da,tylko tyle moge powiedziec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam pytanie odnosnie tej puli GC .Czy jeśli np. trafi ją aplikant a wraz z nim rodzina czyli zona i dwójka dzieci to wiza dla tej zony i dzieciaków idą z tej puli GC czy to juz jest osobna procedura nie związana z loterią ?

Jest do rozdania 50000 GC na cały świat (łącznie) .Polacy łącznie nie mogą otrzymać więcej niż 7% czyli max. 3500 total.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem,na pewno trzeba sie bedzie uzbroić w cierpliwość :D Jeżeli ktoś ma sprawdzony patent jak zrobić zdjęcie takiemu malcowi proszę o radę.

Emigum podał chyba najlepszy sposób. Przerabiałem to z moimi pociechami przy okazji zdjęć do paszportu i wizy. Jedno jest pewne, trzeba się uzbroić w cierpliwość i pojemną kartę do aparatu. U mnie otwarte oczy, zamknięta buzia i w miare prosto ustawiona głowa to było koło 100 fotek :) Ale się udało - i jak widzę po dzisiejszych próbach zrobienia zdjecia 2 i 4 latkowi które poruszają się z prędkością światła - zrobienie zdjęcia 5 miesięcznemu malcowi jest proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już totalna bzdura. Ehh.. Im dalej w las tym więcej drzew. :)

Ok troche sie pospieszylem z tym dyplomem szkoly sredniej-sorry! Poprawie swoja "bzdurna " wypowiedz zeby kolega nie mial watpliwosci.

MATURA - In the polish education system, the exam that is taken on completion of high school. The exam is not compulsory, although Polish students must pass it in order to be able to apply for higher education courses in Poland and elsewhere.

A high school diploma is a diploma awarded for the completion of high school. In the United States and Canada, it is considered the minimum education required for goverment jobs and higher education.

High School, no degree means someone who still going to High School (12 years education) and haven't graduated or haven't received the certificate of completion (diploma), or it could be someone who drops out from High School and did not complete it.

High School degree means someone who has completed High School (12 years education) and have received the certificate of completion (diploma).

Degree w tym przypadku to swiadectwo maturalne lub, jak kto woli,matura(High School Diploma).

Jezeli ta wypowiedz kolega emigum tez uwaza za bzdure to nie mam wiecej pytan!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do zdjęcia dziecka. Czy wszystkie wytyczne odnośnie zdjęcia dla dorosłych dotyczą również zdjęć z dziećmi czy też nie bo np. są inne (mniej rygorystyczne - tudzież szczegółowe) ? Czy ktoś wypełniał drugą stronę formularza, pkt 14h Child Photograph? Tam gdzie jest link to photo instructions/photo validation page - co się wyświetla, czy ta sama instrukcja jak dla dorosłych?

tutaj screen:

http://s1.jupe.pl:22...%2000_39_42.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Czytam to forum juz jakies dobre 3h i nadal mam pytania . Nie wypelnialam jeszcze formularza najpierw musze udac sie zrobi© zdjecie wizowe jak dobrze wyczytalam, a po 2 co do wyksztalcenia studiuje na kierunku 5 letnim wiec co mam wpisac w wyksztalceniu ? ze skonczylam tylko liceum high school ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisujesz jakie wykształcenie zdobyłaś do tej pory, jeżeli studiujesz na studiach 5 letnich jednolitych, to twoje dotychczasowe wykształcenie to ukończona szkoła średnia (zakładam, że z maturą skoro studiujesz :D ), więc w formularzu zaznaczasz High school degree.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma wyglądać zdjęcie dziecka zgłaszanego w formularzu? Pytam o małe dziecko 5 miesięczne, które nie potrafi nawet siedzieć samodzielnie.

trzeba bedzie zrobic w pozycji lezacej

najlepiej przy piersi

Jest do rozdania 50000 GC na cały świat (łącznie) .Polacy łącznie nie mogą otrzymać więcej niż 7% czyli max. 3500 total.

To prawda. W dodatku jeszcze niedawno w ciagu jednego roku do "raju" przybywalo w "celach turystycznych" i do Ojczyzny juz nie powracalo 20 razy wiecej naszych krajan. Trzy i pol tysiaca bohaterow serialu "zielona karta" to chyba zart.

Emigum podał chyba najlepszy sposób. Przerabiałem to z moimi pociechami przy okazji zdjęć do paszportu i wizy. Jedno jest pewne, trzeba się uzbroić w cierpliwość i pojemną kartę do aparatu. U mnie otwarte oczy, zamknięta buzia i w miare prosto ustawiona głowa to było koło 100 fotek :) Ale się udało - i jak widzę po dzisiejszych próbach zrobienia zdjecia 2 i 4 latkowi które poruszają się z prędkością światła - zrobienie zdjęcia 5 miesięcznemu malcowi jest proste.

A wyslijta zdjecie jakiegokolwiek dzieciaka z netu. Maluchy rosna o wiele szybciej niz dziala amerykanska biurokracja imigracyjna.

Pytanie do zdjęcia dziecka. Czy wszystkie wytyczne odnośnie zdjęcia dla dorosłych dotyczą również zdjęć z dziećmi czy też nie bo np. są inne (mniej rygorystyczne - tudzież szczegółowe) ? Czy ktoś wypełniał drugą stronę formularza, pkt 14h Child Photograph? Tam gdzie jest link to photo instructions/photo validation page - co się wyświetla, czy ta sama instrukcja jak dla dorosłych?

tutaj screen:

http://s1.jupe.pl:22...%2000_39_42.jpg

Tak sobie czytam te wasze wypowiedzi i kojarza mi sie one z dosyc nieprzyjemnym schorzeniem o nazwie OCD ...hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...