Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a co ma byc z pkt 4?

jesli masz oferte pracy,mozesz miec sponsoring od rodziny-znajomego-przyjaciela-ktos z ulicy bo Oni tak samo moga pewne papiery podpisac to mozesz miec tych srodkow mniej niz ktos kto nie ma takiego czegos ..a to moze byc na bilet plus pare groszy na zycie przez 1-we tygodnie zycia a moze byc i pare tys dol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za odowiedz ;] ale niestety znalazłem jeszcze dwie istotne rzeczy, a mianowicie co do samej loterii wizowej; przy wypełnianiu wniosku o GC w pospiechu robiłem zdjęcie za pomocą kamery internetowej, co do wymagań wszystko spełnialo, system przyjął zdjęcie, jednak widziałem, że wiekszość robiło zdjęcie na bialym tle, ja zrobilem na pomarańczowym, ale nie chodzi o to. Jest jakaś możliwość, że zdjęcie może jeszcze zostać odrzucone (i co wtedy), czy już nie ma takiej mozliwości jak system je przyjął? durgie pytanie zapomnialem, jak sobie przypomne to napisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pajak a inne parametry twarzy sa ok?inna sprawa ze robisz i tak zdjecie do formularzy oraz samej GC wiec beda potem aktualne

lukee88 a czytales moze instrukcje no i tam jest ze musi to byc na tle jednolitym oraz ma byc widac Twoje kontury twarzy ,jak na stronie co juz podawalem i teraz jesli to tlo jest jednolite-nie ciemne to masz juz odpowiedz na swoje pytanie..

pytales sie tez o zmiane terminu,,tutaj nie ma prostej odpowiedzi,bo jak Cie zaprasza na samym poczatku loterii a Ty powiesz ze nie to mozesz zmienic date i moze sie zalapiesz na inny termin-tak kiedys ludzie robili ale czym blizej konca a koniec np moze byc juz rozmow np w kwietniu to mozesz nie byc zaproszony poniewaz wezma kogos innego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy moglby ktos mi powiedziec jak zmienic pixele na zdj, czy ktos poleci mi jakis program ? dziekuje

Zrobisz to też w Paint,

otwierasz zdjęcie w Paint, klikasz u góry po lewej stronie Paint na "start" , potem na "zmień rozmiar", zaznaczasz kropką na "piksele" i wpisujesz sobie ilość pikseli w poziomie i w pionie, zapisujesz zdjęcie i już :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...