Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Degree w tym przypadku to swiadectwo maturalne lub, jak kto woli,matura(High School Diploma).

Jezeli ta wypowiedz kolega emigum tez uwaza za bzdure to nie mam wiecej pytan!!

Za bzdurę uważałem tylko to, że napisałeś "Dyplomem ukonczenia szkoly sredniej w przypadku liceum jak i technikum jest matura".

Wyrwałem sobie to zdanie z kontekstu i tak jakoś wyszło

Wg mnie masz rację, choć oczywiście tylko z amerykańskiego punktu widzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałem podać imię i nazwisko i jak coś przyjdzie to odebrać osobiście ,bo w mojej mieścinie listonosze to tragedia .

Paczkę zaadresowana do mnie listonosz zostawił u sąsiada ,choć byłem w tym czasie w domu ,kiedyś zrobiłem awanturę na poczcie bo czekałem na list polecony ,i nie uwierzycie ale listonosz dał den list przypadkowej osobie ,która w tym czasie była koło mojego domu i coś grzebała przy rowerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mam pytanie co do adres do korepodencji wszystko cacy tylko na stronie http://travel.state....4SEP_Polish.pdf pisze tak jak ma byc w tym podpunkcie ADRES DO KORESPONDENCJI –

nazwisko adresata, pierwsza linia adresu, druga linia adresu, miejscowość/miasto, powiat/województwo, kod pocztowy oraz państwo

9. KRAJ ZAMIESZKANIA (OBECNIE)

10. NUMER

tam chyba trzeba wpisac swoje nazwisko???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zobaczylas moze instrukcje w j.angielskim>tam jest aby in care of i tyle co w polskiej wersji imie i nazwisko...

I teraz wpisz w google in care of lottery i zobaczysz ile Ci wyjdzie watkow o tym...

kolejna sprawa jesli to jest wymagane to dlaczego pisze optimal w zgloszeniu?

wczoraj o tym pisalem,,jesli ktos wpisze czy cos sie stanie>?a no nie

a jak ktos nie napisze to bedzie zle?a no nie

to jest optimal w tym miejscu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mam pytanie co do adres do korepodencji wszystko cacy tylko na stronie http://travel.state....4SEP_Polish.pdf pisze tak jak ma byc w tym podpunkcie ADRES DO KORESPONDENCJI –

nazwisko adresata, pierwsza linia adresu, druga linia adresu, miejscowość/miasto, powiat/województwo, kod pocztowy oraz państwo

9. KRAJ ZAMIESZKANIA (OBECNIE)

10. NUMER

tam chyba trzeba wpisac swoje nazwisko???

To jest OPTIONAL (o czym nawet pisze na wysokości tego wersa - podobnie, jak przy drugiej linijce adresu), więc można napisać, a można nie napisać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam te wasze wypowiedzi i kojarza mi sie one z dosyc nieprzyjemnym schorzeniem o nazwie OCD ...hehehe

Do makdonald

To nie jest wypowiedź tylko pytanie. Nie znasz znaków interpunkcji? Pewnie za wcześnie wyjechałeś do USA i nie miałeś czasu się nauczyć.

Mam prośbę - w ogóle nie odpowiadaj na moje posty. Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...