Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam,

Mam problem ze zdjęciem,bylem dzisiaj u jednego fotografa w celu zrobienia sobie zdjecia wg.podanych w instrukcji wytycznych. Niestety fotograf rozłożyl rece i powiedzial zebym przyszedl pod koniec tygodnia poniewaz ma problem z ustawieniem 24bitowej glebi kolorów?! Bardzo mnie to zdziwiło. Mówił ze w programach do obróbki zdjęc którymi się posługuje możliwe parametry głebi to 8,16 lub 32 . Czy nikt sie nie spotkał z takim problemem. Agencja w ktorej bylem jest profesjonalna z dlugoletnim doswiadczeniem wiec powinni być zorjętowani w swoim fachu. Zastanawiam się wiec w jakim programie obrobic zdjecie?

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdjęcia zrobiłem sam cyfrówką ,potem przepuściłem przez CROPPEDA ,i dopiero takie zdjęcia zapisałem w aplikacji.

Co do adresu zamiast podkarpackie napisałem Podkarpacie ,ale to chyba bez różnicy bo najważniejszy jest kod.

Na forum wyczytałem że niektórzy nie wpisują w punkcie 8a imienia i nazwiska ,a przecież to jest adres do korespondencji .

Jak w Polsce wysyłamy list to wpisujemy imie i nazwisko odbiorcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma wyglądać zdjęcie dziecka zgłaszanego w formularzu? Pytam o małe dziecko 5 miesięczne, które nie potrafi nawet siedzieć samodzielnie.

1. Ubierz małego/małą w ładne kolorowe bety.

2. Połóż na prześcieradle

3. Zrób zdjęcie z góry

4. Gotowe

Degree w tym przypadku oznacza dyplom ukonczenia szkoly sredniej. Dyplomem ukonczenia szkoly sredniej w przypadku liceum jak i technikum jest matura.

To już totalna bzdura. Ehh.. Im dalej w las tym więcej drzew. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...