Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Do makdonald

To nie jest wypowiedź tylko pytanie. Nie znasz znaków interpunkcji? Pewnie za wcześnie wyjechałeś do USA i nie miałeś czasu się nauczyć.

Mam prośbę - w ogóle nie odpowiadaj na moje posty. Dziękuję :)

pewnie za wczesnie i nie mialem czasu

sorki nie wiedzialem ze odpowiadam na twoj "post"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakeithia a teraz cos zle zrobilas w USA,bylas dlugo w USA i np pracowalas nielegalnie lub tez dlugo jestes w USA a malo w Polsce ?

bo zawrocic Cie moga nie za loterie ale za inne sprawy i takie cos miej na uwadze

to samo z wiza,bedziesz musiala pokazac ze masz za co jechac,ze nie bedziesz tam robic na czarno itd oraz ze wrocisz po nauce do Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie odnosnie loterii wizowej. Moja siostra zamierza wziac udzial w losowaniu. Jest ona obecnie w ciazy, termin porodu jest na luty. Jak teraz nalezy podejsc do sprawy. Czy we wniosku napisac ze nie ma dzieci, i ewentualnie jakby zostali wylosowani robia jakis update czy jak to wyglada? Oczywiscie jej maz moze zlozyc rowniez wniosek czyli zwiekszaja w jakis spsob swoje szanse, ale on wypelnia wniosek analogicznie jesli chodzi o dziecko, zgadza sie.

Dzieki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matura to nie żadne "diploma". Jeśli uczęszczałeś do liceum (np. zawodowego) lub technikum i je ukończyłeś tzn. otrzymałeś świadectwo ukończenia szkoły ale nie podchodziłeś do matury to masz 'high school with diploma'. Matura jest właściwie egzaminem, który zezwala ci na studiowanie. I tylko tyle. "Diploma" to twoje świadectwo ukończenia szkoły.

Żeby nie było że jestem znawcą tematu, piszę na chłopski rozum. Ale innej opcji nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopan a chociaz przeczytales ten temat ?jesli tak to znasz odpowiedz co do malzenstw..

a co do dziecka to nie mozesz wpisac ze ma byc dziecko-moze byc ,bo jak zalaczysz zdjecia takiego dziecka?a gdzie data urodzin?

to sie robi tak jak z przyszlymy malzenstwami ,ze jak sie urodzi dziecko to sie robi update ..tzn ze maja wyslac papiery to wpisuja dane dziecka-daja metryke-robia zdjecie itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...