Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jesli nikt nie wysylal zgloszenia w dv 2012 to nalezy czekac do 18 godz ,wtedy bedzie formularz aktywny

i po wyslaniu pokaze sie ten numer Confirmation Number in wtedy mozna go wydrukowac lub tez zapisac w miejscu gdzie Nam nie zginie..

juz pare razy w tym i innym temacie o tym numerze pisalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie martw sie kolego. Chyba sam wiesz z doswiadczenia ,ze "nie matura a chec szczera...."....hehehe

Nie wiem czy zdajesz sobie kolego sprawe, ze przez takie jak cytowana "wypowiedzi" zbierasz sobie punkty do zbanowania z tego forum...

Zobacz nawet jeszcze nie zacząłem, a ciebie wystarczająco zabolało, żeby zadać sobie trochę trudu i sprawdzić, czy nie ma się haków na oponenta :) pis z tobą.

Jak chcesz mi dalej ubliżać lub odczuwasz nieodpartą chęć kłócenia sięze mną, to z łaski swej - dla dobra ogółu - zapraszam na PM.

A żeby ten post nie był zupełnie oftopowy to wierszyk:

Panie i Panowie! Rodacy!

Jeszcze 10 minut i zaczynamy wyścig szczuropolacy* ! B)

* - jak makdonald zwykł nazywać nas Polaków, którzy nie mieli szans uciec w dobrodyt pod płaszczykiem politycznego ;)

ps2.

sly6 zmieniłbyś czas na letni ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzięki za odpowiedź w sprawie zdjęć. Wnet będę musiał udać się do fotografa :). Jeszcze pytanie odnośnie kolczyków, które padło wyżej. Tu na przykładowych zdjęciach są kolczyki, w instrukcji nic też nie ma o tym, że uszy mają być odsłonięte. Tak więc co myślicie? Bo nie chcę dwa razy chodzić do fotografa ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...