Skocz do zawartości

Waiver Do Usa 10 Letni Zakaz Wjazdu.


Katarzyna123

Rekomendowane odpowiedzi

a czy potrzebuje waiver jak minie 10 lat?

Nie potrzebujesz, ale - jak już pisałem z 5 razy - z taką historią będą Ci regularnie odmawiać wizy. Tak możesz się starać i teoretycznie masz szansę ją dostać. W praktyce szanse masz minimalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

do tego masz bana na ta prace nielegalna czy tez nie bo cos bylo pisane w Twojej sprawie...cos podpisales ze pracowales nielegalnie..

co do wizy imigracyjnej tutaj licza sie inne zasady ale znow co z ta praca nielegalna,byla czy tez nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

odnosnie pracy, co miałem powiedziec ze siedziałem 5 lat i miałem kase z POLSKi, kto w to uwierzy, - jak nie mam tam zadnej rodziny, nikt ci w takie bajki nie uwierzy, siedziałes chłopie 5 lat i jak sie utrzymałes?

tak ze chyba lepiej było sie to tego przyznac niz krecic i zeby sie lekko "nie zdenerwowali" i mi wiekszej kary nie dali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpolska ale zes sie uparł :) słuchaj najpierw musisz pomyslec, jak starac sie o wize np. L1, H1B, CR1 ( jesli ktos zna jakies inne to prosba o dopisanie) o B1/B2 nawet nie myśl ona juz nie jest dla Ciebie. Jak juz pomyslisz nad tymi wizami to w zaleznosci od rodzaju bedziesz wtedy szukał kogos kto pomoze napisac Ci waiver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...