Skocz do zawartości

Waiver Do Usa 10 Letni Zakaz Wjazdu.


Katarzyna123

Rekomendowane odpowiedzi

ja sie nie uparłem,tylko pytam i szukam jakis rozwiazan, spokojnie do tego podchodze ale do not give up

gdzie wysyła sie waiver 212 d 3 i I-212,

prosze podajcie link skad je mozna sciagnac te waivery

dzieki

http://www.uscis.gov.../form/i-212.pdf

prosze bardzo wystarczy wejsc do głownego źrodła czyli Ambasady USA i od tego trzeba zacząc.

to tez jest ciekawa strona, moze Ciebie zainteresuje?

http://www.cbp.gov/xp/cgov/travel/id_visa/indamiss_can_info.xml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja sie nie uparłem,tylko pytam i szukam jakis rozwiazan, spokojnie do tego podchodze ale do not give up

gdzie wysyła sie waiver 212 d 3 i I-212,

prosze podajcie link skad je mozna sciagnac te waivery

dzieki

Waiver jest przyznawany w zaleznosci od wizy i SYTUACJI poszczegolnego aplikanta. Kazda sytuacja jest inna. Nie ma sytuacji takich samych wiec to co napisze Kowalski w prosbie o waiver moze sie miec nijak do tego co napisze Nowak.

Waiver to nie jest samo wypelnienie aplikacji i wyslanie tejze aplikacji i tyle. Waiver to jest prosba o to aby Ci przebaczono to co zrobiles zle. Waiver jest bardzo ciezko dostac - zwlaszcza jesli jest to waiver dla wizy nieimigracyjnej. A juz w ogole cudem jest waiver dla wizy turystycznej - owszem, sa takowe waivery ale sa to dla sob, ktore np. maja kogos bardzo ciezko chorego w Stanach, maja jakas szczegolna sytuacje, same wyjezdzaja na leczenie itp. Waiver dla wizy H-1B badz L-1 jest latwiej dostac (badz dla H4), ale tez wymaga to sporo pracy i naprawde dobrego udokumentowania. Co innego ktos kto byl tu 30, 60 dni poza czasem na jaki mial wydana wize, a co innego 4,5 lat. Co innego osoba, ktora ma tu mame-obywatelke USA, co innego ktos kto byl tu 5 lat, nielegalnie byl, nielegalnie pracowal..

Waiver wymaga dokumentow, wielu dokumentow, to nie tylko aplikacja i tyle.

Nie mowie tego zeby Ci powiedziec, ze nie masz szans - mowie Ci to zebys przemyslal zanim cos zrobisz. Nie znamy do konca Twojej sytuacji, ale mowie Ci to z wlasnego doswiadczenia, ze ludzie wydaja majatki zeby sie starac o waiver a pozniej, jak to bylo wczoraj, mowi mi pewien mezczyzna, ze mial zlych doradcow i zle go pokierowali, on wydal ponad $5,000 na waiver dla zony i zona waivera nie dostala. Trzeba zebys to przemyslal, don't give up but be smart :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze jedno:

jak poszedłeś jeszcze raz po wizę do konsulatu, którą to wizę dostałeś, to czy na rozmowie miałeś pytanie o to, czy pracowałeś? Jeżeli tak, to co powiedziałeś? Bo jeżeli powiedziałeś, że nie, a teraz w sworn statement jest, że tak, to możesz mieć o wiele większy problem niż pięcioletni ban na wjazd.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pytali mnie o to, wrecz przeciwnie miałem papiery z firmy i na to patrzył i czytał, a w aplikacji o napisałem ze przesiedziałem wize 5 lat,

ma jeszcze jedno pytanko:

czy np jak nie dostane waivera bo mo go nie dadza to kiedy moge sie starac o nastepna wize?

po 5 latach ,czy mozliwe zeby mi dowalilijescze wieksza kare/bana?

skad moge sciagnac/zerknac na waiver 212 d 3?

dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pytali mnie o to, wrecz przeciwnie miałem papiery z firmy i na to patrzył i czytał, a w aplikacji o napisałem ze przesiedziałem wize 5 lat,

ma jeszcze jedno pytanko:

czy np jak nie dostane waivera bo mo go nie dadza to kiedy moge sie starac o nastepna wize?

po 5 latach ,czy mozliwe zeby mi dowalilijescze wieksza kare/bana?

skad moge sciagnac/zerknac na waiver 212 d 3?

dzieki za info

Wez wykaz sie minimum wysilku w swojej sprawie i dowiedz sie do co jest 212 d3. Waiver I-212 jest jeden jedyny i juz Ci go podlinkowano. I jak juz Ci powiedziano - to nie jest wypelnienie samego formularza (dajcie mi waiver bo tak chce) bo to jest trywialne, tylko uzasadnienie dlaczego ten waiver maja Tobie przyznac. I musi to byc dobry powod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie przyjacielu wyluzuj bo widze ze sie bardziej denerwujesz niz ja, tylko pytam, wole zapytać 5 razy niz cos zle robic,sa ludzie ktorzt to maja w "palcu " i dla nich to tylko klikniecie i juz jest,

to ze nie tylko formularze trzeba wypełnic to ja wiem, trzeba dobre uzasadnienie i wiele inny papierów, powtarzam ja tylko pytam , sam chce sie zorientowac jakie papiery trzeba do tego, zeby nie dac sie przejechac jakiemus "prawnikowi",

im wiecej wiesz w swojej kwestii tym lepiej dla Ciebie, zrozum jest to dla mnie cos nowego dlatego czasem pytam raz wiecej

nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

dzieki za info...

ale zescie mnie zakrecili , co ja wiec teraz mam zrobic?

przeciez miałem pyatnie :

form I -867 A

Do you understand that your visa ..... is canceled and you need to obtain a new visa and waiver for your charges prior to any further application for admission to the USA- moja odp.YES

Do you wish to withdraw your application at this time . moja odp.YES

Did you tell the Embassy that you were illegally in the usa for 5 years. moja odp.YES I DID

mam napisane ze jestem inadmissible to the USA per section 212 a 7 i 1,

pytali mnie czy pracowałem w tym okresie w usa prze 5 lat no bo jak zyc, odp. ze tak temporary jobs,

nic specjalnego w tych papierach nie mam, nic o zakazie na 5 lat-- you may be immediately

removed from this country, and if so, barred from reentry for a period of 5 years or

longer-- nic TAKIEGO NIE MAM

zreszta inny oficer twz mi mowił tam ze ja potzrebuje waiver zeby wjechac do usa

WIEC TO TERAZ MAM ZROBIC ????

ZŁOŻYC PO NOWA WIZE I CO DALEJ?

JAKI W KONCU WAIVER W MOJEJ SPRAWIE JEST POTRZEBNY?

DZIEKI

Ok, sprawdzilam Twoje dokumenty i masz tam napisane dokladnie to co ja Ci przytoczylam... Na kartce na ktorej rozpoczynaja Cie pytac, ponizej danych oficera, jest tam zaznaczone to co Ci napisalam o 5 letnim zakazie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...