Jump to content

Udzial W Loterii A Wczesniejszy Nielegalny Pobyt W Usa


mst35

Recommended Posts

  • Replies 32
  • Created
  • Last Reply

hm ok :)

no dobra zaloozmy ze komus zostaje zniesiony 10 letni ban.

ten 10 letni zakaz minął i w 11 roku ktos zostaje wylosowany w dv, idzie na rozmowe, i tam zapewne bedzie pytanie czy byl w us itp

i ktos zakladajac gada prawde....

jak do tego bedzie mial sie konsul ?

Link to comment
Share on other sites

Na glupi rozum, to bycie nielegalnym nie ma nic do rzeczy w przypadku, gdy czas bana uplynal, bo ponowny wjazd to staly pobyt, wiec nie ma ryzyka nielegalnego pozostania. No, ale jak z wszystkim co zwiazane z emigracja, nigdy nie wiadomo :mellow:

Link to comment
Share on other sites

jesli ktos byl na wizie turystycznej i przesiedzial 2 lata w Polsce jest 5 lat czy ma jakies szanse?i czy warto mowic prawde ze ktos byl juz w stanach czy da sie to zataic przeciez chyba wszystko jest w komputerach prawda?

Jak wylosujesz wizę imigracyjną w loterii wizowej dostaniesz plik dokumentów do wypełnienia .Jedno z pytań to "czy kiedykolwiek w swoim życiu byłeś w USA ,jak długo ,okres pobytu. I musisz to wypełnić.Masz do wyboru dwie możliwości .

1.Wpisać prawdę ( wtedy Twoje szanse na otrzymanie wizy imigracyjnej są bliskie 0 ).

2.Wpisać kłamstwo i nie podawać ,że byłeś w USA ( wtedy Twoje szanse na otrzymanie wizy imigracyjnej wynoszą 0% ) .

Tak to wygląda. Oczywiście przesiedzenie wizy nie ogranicza Ci prawa do ubiegania się o wizę imigracyjną w przypadku wylosowania.Zasada jest jednak prosta.Najpierw ponosisz wszystkie koszty włącznie z opłatą konsularną a później czekasz na "wyrok" konsula. Żadnych zwrotów kasy w przypadku odmowy oczywiście nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...