Skocz do zawartości

Wyjechanie Do Pracy


Gulons

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo bieda wszędzie jest , ale dotyczy głównie niewykształconych i nawet nie starających się o znalezienie pracy Amerykanów, których jak byłem w Santa Monica jakoś wielu nie zauważyłem :) To chyba jedno z najlepszych miejsc do życia w Stanach, wysokie koszty życia ale również wysokie zarobki. Jak skończysz dobre studia i jeśli znasz dobrze angielski możesz spokojnie ubiegać się o o H1B.

ale to chyba miala byc ta sancta monika w luizjanie jesli dobrze przeczytalem pierwszy post.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio duzo pojawia sie tez ofert pracy z calej europy, praca np w jakims sekretariacie, zarobki są bardzo wysokie, a wymagane np umiejetnosc xerowania i odbierania telefonów.

wymagane ponadto: znajomosc egzotycznego jezyka np mongolskiego czy tajskiego :)

Gulons kuj języków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie mysle, a moze studia rolnicze? Moglbys w Ameryce zostac farmerem.....

Male szanse ale sa

Ziemia droga a jak bedziesz mial dzieci to do 16tego roku zycia nie bedzie wolno im pracowac (pomagac na farmie), bo sie beda mogly smeczyc.

Tak tydzien temu zarzadzil oba ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o plywanie i wize. Jak dostaniesz prace u jakiego armataora co plywa do lub z usa (nie koniecznie amerykanskeigo) to dostaniesz specjalna wize ktora umozliwi ci wplyniecie (wlot) to usa, zejscie na lad na kilka dni i tyle. Nie wiem jaka to dokladnie jest wiza, ale moj kolega plywal dla francuskiego armatora jako spec od silnikow i taka wize dostal, bo czesto plywal do i z usa. Podobna wize chyba dostaja takze piloci i stuardessy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...