Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

aha, okej dzieki wielkie sly6 za wyczerpującą odp ;) więc trzeba czekać.

A co z drugim pytaniem nie będzie problemu żebym przez te 3 lata latał na wizie turystycznej czekając z tym wnioskiem jak wyślemy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

tego nikt Ci nie powie

za malo informacji ,,bo raz ile razy chcesz latac do USA,ile tam siedziec,czy nie bedziesz pracowac nielegalnie i to wyjdzie pod czas rozmowy na lotnisku

bo kazdy urzednik jest inny i nie wiadomo na kogo trafisz i to urzednik wydaje zgode na Twoj wjazd.

wazne aby nie dostac zakazu wjazdu na teren USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej rozumiem, chciałbym latać na okres wakacji 2mies max, ale ogólnie mi chodzi o to czy wiza nieimigracyjna nie będzie problemem z tym wnioskiem co wyślemy, bo jak dostanę wizę i za te 3 lata mi dadzą legalny wjazd to mi anulują turystyczna wizę i tyle tak ?? bo mi tylko o to chodzi czy wiza turystyczna nie skomplikuje tego wniosku

bo jeżeli nie to idę w kwietniu i staram sie o wize turystyczna i pozniej jak wróci pobierzemy się i będziemy czekac 3 lata a w miedzy czasie będę latać na wakacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej rozumiem, chciałbym latać na okres wakacji 2mies max, ale ogólnie mi chodzi o to czy wiza nieimigracyjna nie będzie problemem z tym wnioskiem co wyślemy, bo jak dostanę wizę i za te 3 lata mi dadzą legalny wjazd to mi anulują turystyczna wizę i tyle tak ?? bo mi tylko o to chodzi czy wiza turystyczna nie skomplikuje tego wniosku

bo jeżeli nie to idę w kwietniu i staram sie o wize turystyczna i pozniej jak wróci pobierzemy się i będziemy czekac 3 lata a w miedzy czasie będę latać na wakacje

Może jak najbardziej turystyczna być problemem - nawet jak nie złożycie wniosku, będąc małżonkiem kogoś kto ma GC jesteś "podejrzany" o immigration intent. Turystyczna wniosku nie skomplikuje, wniosek może (ale nie musi - warto spróbować) skomplikować turystyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę odświeżyć temat !! pytanie co do wizy jak się pobierzemy, mówicie o okresie do 3 lat, czy ten okres da się przyśpieszyć czy nie ??

A jak chcesz go przyspieszyc ? Przeciez on zalezy tylko i wylacznie od dat (Priority Dates) w Visa Bulletinie. Jedyne co moze go przyspieszyc to uzyskanie obywatelstwa przez sponsorujacego - Twoja dziewczyna (zakladajac ze nie uzyskala GC przez malzenstwo) najwczesniej moze je dostac po 5 latach od uzyskania GC - jak zda egzamin i spelni wszystkie warunki (rozliczanie sie z podatkow, good moral character itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...