Skocz do zawartości

Emigracja Do Usa Z Kanady


Eeyore

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich,

Mam pytanie zwiazane z emigracja do USA z Kanady - jakie sa mozliwosci, jak najszybciej i czy wogole ma to jakies znaczenie ze z Kanady. czy ktos probowal, itd.

W tym roku zlozylem aplikacje o obywatela kanady, wiec czas dla mnie zainteresowac sie emigracja do USA gdzie od zawsze chcialem wyjechac na stale

'(bylem w USA 2 lata wiec wiem jak jest i wiem ze to kraj dla mnie tak tylko FYI by nie bylo ze jestem kolejna osoba ktora nigdy nie byla w usa i wyciagajac wnioski z filmow chce wyjecha bo uwaza ze to ziemia obiecana - dlaczego wyjechalem z USA hmm... ze wzgldu na moja zonke z ktora sie rozwodze a ktorej sie tam nie podobalo - ok to tyle na ten temat)'

za kazda informacje bede bardzo wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich,

Mam pytanie zwiazane z emigracja do USA z Kanady - jakie sa mozliwosci, jak najszybciej i czy wogole ma to jakies znaczenie ze z Kanady. czy ktos probowal, itd.

W tym roku zlozylem aplikacje o obywatela kanady, wiec czas dla mnie zainteresowac sie emigracja do USA gdzie od zawsze chcialem wyjechac na stale

'(bylem w USA 2 lata wiec wiem jak jest i wiem ze to kraj dla mnie tak tylko FYI by nie bylo ze jestem kolejna osoba ktora nigdy nie byla w usa i wyciagajac wnioski z filmow chce wyjecha bo uwaza ze to ziemia obiecana - dlaczego wyjechalem z USA hmm... ze wzgldu na moja zonke z ktora sie rozwodze a ktorej sie tam nie podobalo - ok to tyle na ten temat)'

za kazda informacje bede bardzo wdzieczny

czy te 2 lata byles leglanie w usa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz zadales te pytania na forum i jak narazie nic sie nie zmienilo od tego czasu,,pamietasz te tematy,posty:

http://forum.usa.inf...281#entry125281

http://forum.usa.inf...195#entry125195

jak byles nieleglanie w USA przez okres 2 lat to tutaj paszport kanadyjski nic Ci nie da ,,masz zakaz na osobe a nie na paszport-obywatelstwo.

a gdzie masz takich osob szukac?na roznych forach anglojezycznych dla kanadyjczykow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich,

Mam pytanie zwiazane z emigracja do USA z Kanady - jakie sa mozliwosci, jak najszybciej i czy wogole ma to jakies znaczenie ze z Kanady. czy ktos probowal, itd.

W tym roku zlozylem aplikacje o obywatela kanady, wiec czas dla mnie zainteresowac sie emigracja do USA gdzie od zawsze chcialem wyjechac na stale

'(bylem w USA 2 lata wiec wiem jak jest i wiem ze to kraj dla mnie tak tylko FYI by nie bylo ze jestem kolejna osoba ktora nigdy nie byla w usa i wyciagajac wnioski z filmow chce wyjecha bo uwaza ze to ziemia obiecana - dlaczego wyjechalem z USA hmm... ze wzgldu na moja zonke z ktora sie rozwodze a ktorej sie tam nie podobalo - ok to tyle na ten temat)'

za kazda informacje bede bardzo wdzieczny

Takie same możliwości jak z Polski czy Etiopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...