Skocz do zawartości

Napoje/jedzenie W Trakcie Lotu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A czy ktoś z Was lata do US przez Zurich, Swiss Airliness?

Lece tymi liniami 15 sierpnia do Chicago. Z tego co widze to Airbus 330 mamy na bilecie.

Raz na jakiś czas latam Swissem WAW - ZRH - ORD - ZRH - WAW. Standard bardzo przyzwoity, porównywalny do Lufthansy. Bilety poza sezonem tańsze niż LH, ale w sezonie są koszmarnie drogie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was lata do US przez Zurich, Swiss Airliness?

Lece tymi liniami 15 sierpnia do Chicago. Z tego co widze to Airbus 330 mamy na bilecie.

ja leciałam z nimi do Miami parę lat temu. Bez zastrzeżeń, spokojnie i nawet przed czasem ladowaliśmy :) mialam na przesiadke 40 minut, spokojnie sie ze wszystkim wyrobilam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Leciałem Swiss z Nowego Jorku Airbusem 330, weszliśmy do samolotu, a tam dosłownie pachniało nóweczką. Wszystko pięknie wysprzątane i zadbane od razu skojarzyło mi się powiedzenie ze szwajcarskim zegarkiem. Mistrzostwo jak dla mnie wspominam ten lot rewelacyjnie, oczywiście system rozrywki super;) Można sobie pograć w gry bo na pilocie od PTV z drugiej strony jest pad itp.. Polecam:) BA to jedne z moich ulubionych linni co do alkoholu do każdego posiłku wciskali mi czerwone wino w klasie economy . Teraz lecę LOTem i już mnie strzela tylko z tego względu lecę bo wraz Żoną mieliśmy lecieć z psem, ale zachorował i na 2 tygodnie go nie zabieramy, a bilety już kupione i po ptakach. Ja osobiście wolę się przesiadać, by lecieć innymi liniami nieraz za mniejsze pieniądze, ale w ogóle w innym standardzie, gdzie lot w chmurkach cieszy, a nie przeraża:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
11 minut temu, macios6 napisał:

Mam pytanie odnośnie lotu do Los Angeles.

Wylot z Warszawy mam 16:30 a przylot 19:50 ( czasu LAX) na jakie dania mogę liczyć tzn kolacja śniadanie? Czy tylko kolacja?

Linia ? LOT ? Wiekszosc cywilizowanych serwuje chicken/pasta 1.5/2 h po starcie i pozniej cos okolo 1.5h przed ladowaniem (zwykle mniejszy posilek niz ten pierwszy) - bez wzgledu na to jak sie to czasowo uklada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...