Skocz do zawartości

Napoje/jedzenie W Trakcie Lotu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No tak, Wizz-airem byłem we Francji. Pomyliłem linię, bo trochę się już najeżdziłam po świecie. A faktycznie, z tego co widzę Wizz-Air za ocean nie lata. Nigdy nie zwracałem na to uwagi, a tam też jakieś przekąski serwowali. Do USA poleciałem liniami Lufthansa z Przyrzowic 2 przesiadki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie latam LOT'em - generalnie dlatego, że jest droższy niż inne opcje połączeń, ale pozostałe linie przelatujące przez Atlantyk (KLM, LH, United, British etc) oferują pełne posiłki na pokładzie i alkohol dla chętnych. Osoby, które zamówiły dania specjalne/dietetyczne/koszerne etc - otrzymują jedzenie szybciej. Nigdy też nie spotkałem się z odmową podania np. dodatkowej kanapki czy napoi pomiędzy posiłkami.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Musze pochwalic jedzenie w Delcie. Kilka dni temu lecialam z nimi po raz pierwszy. Glowny posilek: do wyboru tortellini, salatka z kurczakiem albo kurczak z pesto i puree ziemniaczanym. Ja wzielam kurczaka - naprawde smaczny, a pesto wyjatkowo dobre. Salatke wziela pani obok, tez bardzo chwalila. Pozniej byl jeszcze zestaw: baton muesli, krakersy z serkiem topionym i czekoladka. A na koniec - do wyboru vegetable albo chicken pie (wzielam chicken pie i byl przepyszny), a do tego lody - pierwszy raz spotkalam sie z serwowaniem lodow w trakcie lotu. Jedynym minusem bylo to, ze  - moim zdaniem - stewardessy  zbyt rzadko serwowaly napoje. Jestem przyzwyczajona do Lufthansy, gdzie napoje rozdawane sa bardzo czesto. Jednak mozliwe, ze po prostu trafilam na taka zaloge, bo moj maz czesto lata Delta i mowi, ze napoje serwuja tam wyjatkowo czesto. 
W kazdym razie - zdecydowanie polecam Delte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, margherita_s napisał:

Musze pochwalic jedzenie w Delcie. Kilka dni temu lecialam z nimi po raz pierwszy. Glowny posilek: do wyboru tortellini, salatka z kurczakiem albo kurczak z pesto i puree ziemniaczanym. Ja wzielam kurczaka - naprawde smaczny, a pesto wyjatkowo dobre. Salatke wziela pani obok, tez bardzo chwalila. Pozniej byl jeszcze zestaw: baton muesli, krakersy z serkiem topionym i czekoladka. A na koniec - do wyboru vegetable albo chicken pie (wzielam chicken pie i byl przepyszny), a do tego lody - pierwszy raz spotkalam sie z serwowaniem lodow w trakcie lotu. Jedynym minusem bylo to, ze  - moim zdaniem - stewardessy  zbyt rzadko serwowaly napoje. Jestem przyzwyczajona do Lufthansy, gdzie napoje rozdawane sa bardzo czesto. Jednak mozliwe, ze po prostu trafilam na taka zaloge, bo moj maz czesto lata Delta i mowi, ze napoje serwuja tam wyjatkowo czesto. 
W kazdym razie - zdecydowanie polecam Delte. 

Delta 229 CDG-CVG ?

Zwykle rozdaja butelki wody w trakcie lotu, poza tym jak sie pojdzie na tyl samolotu to mozna w zasadzie dostac cokolwiek sie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...