Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

pingus masz racje

mozemy to walkowac pare razy :)

dasz sobie rade :) nawet jak nie byles w USA bo umiesz szukac i znalesc odpowiedz :)

a to duzo jest w dzisiejszym swiecie :)

I dziekuje za Twoj post ktory duzo pomogl i wniosl do dyskusji :) i bardzo byl pomocny,,nie wiesz jak bardzo :)

mg85 to widze ze upadl kolejny mit ze nie mozna podac adresu hotelu ;) ale wazne aby list,przesylke odebrac jak sie nie bedzie w nim mieszkac :) i pytac sie czy cos nie przyszlo bo to moze i 3 tyg jak nie dluzej potrwac

a dzieki za tego posta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na zagranicznym forum (http://forums.immigration.com/forumdisplay.php?38-Lottery-Visas-DV) użytkownik o nazwie Gabam zadzwonił do KCC i uzyskał informacje o nadchodzącym biuletynie. Wyglada na to, ze cut off dla EU w marcu wynosił będzie 16200, a biuletyn zostanie opublikowany najprawdopobniej w poniedziałek.

Ja ze swojej str mogę dodać, ze ten sam uzytkownik zrobił taki sam manewr w poprzednim miesiącu i jego informacje sie potwierdziły. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz takie pytanie - Od kiedy mi się zaczynie odliczanie 180 dni na wyjazd

1. Od interview (już teraz)

2. Czy może od chwili podbicia w paszporcie wizy przez konsula ( po dostarczeniu adresu i późniejszym odebraniu)

Na wizie imigracyjnej jest data ważności

rozmowe miałam 17 grudnia i ważność kończy się 17 czerwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiki1701 - Dzięki za informacje to pewnie rozwieje moje wątpliwości, choć na kartce którą wręczyli mi w ambasadzie jest coś takiego napisane:

"Zgodnie z paragrafem 221(g) Ustawy o imigracji i obywatelstwie aktualnie nie kwalifikuje się Pan do otrzymania wizy imigracyjnej z powodu braków dokumentacji Pana sprawy. Powinien Pan dostarczyć brakujące dokumenty w ciągu roku od Pana pierwszej rozmowy z konsulem. W przeciwnym wypadku, Pana podanie o wizę imigracyjną zostanie unieważnione."

i na końcu

"UWAGA, OSOBY UBIEGAJĄCE SIĘ O WIZĘ Z LOTERII: Po 30 września 2013 r., bez względu na okoliczności, nie może być wydana żadna wiza ani nie może nastąpić uregulowanie statusu w związku z Pana sprawą. Ze względu na ograniczoną liczbę wiz dostępnych w ramach loterii, wszystkie wizy mogą zostać wydane nawet przed tą datą."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...