Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące kwoty, która ma być pewną rękojmią, że przez pierwszy rok będziemy w stanie się samodzielnie utrzymać, w sytuacji gdy nie mamy nikogo na miejscu? Rozumiem, że sprawa jest umowna i pewnie jest łączona z wykształceniem i zawodem, ale może jakiś precedens związany z konretną sumą na start miał miejsce i ktoś z Was o nim słyszał?

W Colorado minimum miesieczne utrzymanie 4 osobowej rodziny tak aby przezyc to okolo $2000 na miesiac.Ale to po najnizszej sile oporu( czyli mam na mysli wycinanie kuponow,zycie od czeku do czeku,jedzenie przetworzonego jedzenia,najtanszy samochod,wynajete mieszkanie w raczej kiepskiej dzielnicy ,prawie zero rozrywek etc.

W CA czy New York $3000 na miesiac to absolutne minimum.Ale z takimi sumami zycie bedzie raczej bardzo stresujace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że obudziłam się bardzo pózno, ale czy mogę jeszcze sprawdzić czy wylosowałam zieloną kartę na rok 2013?

gdzies wyczytałam, że jest to możliwe do 30 kwietnia 2013, czy to prawda? Podczas prób zalogowania pojawia sie informacja, że wprowadzam błędne dane, co jest nie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że obudziłam się bardzo pózno, ale czy mogę jeszcze sprawdzić czy wylosowałam zieloną kartę na rok 2013?

gdzies wyczytałam, że jest to możliwe do 30 kwietnia 2013, czy to prawda? Podczas prób zalogowania pojawia sie informacja, że wprowadzam błędne dane, co jest nie możliwe.

Możesz sprawdzić, czy wylosowałaś wchodząc na stronę loterii: https://www.dvlottery.state.gov/ESC/ i wprowadzając prawidłowe dane. Inaczej się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprawdzić, czy wylosowałaś wchodząc na stronę loterii: https://www.dvlottery.state.gov/ESC/ i wprowadzając prawidłowe dane. Inaczej się nie da.

dziękuję za odpowiedz

wprowadzałam juz kilka razy, wiem, że dane są prawidłowe. Czy jest możliwe, że jest poprostu jakiś "tymczasowy błąd" z ta stroną i cały czas mi pokazuje, że wprowadza je żle

Do kiedy można sprawdzić wyniki?- 30kwiecień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie jest możliwe, aby był to jakiś "tymczasowy błąd".

Najlepiej by było, gdyby ktoś inny (najpewniej ten, co wygrał, bo reszta pewnie już powyrzucała swoje numery) spróbował się zalogować i zobaczył, czy mu się uda. Jeśli się uda, to będzie znaczyło, że jednak podajesz nieprawidłowe dane. Które dane są nieprawidłowe (numer, nazwisko, rok urodzenia) to ja nie wiem.

A według tego, co napisali na stronie, do której linka Ci podałam, sprawdzać status z DV-2013 można do 30. września 2013. Z tym, że w przypadku (ewentualnej) wygranej do tego też dnia są rozpatrywane wnioski o wizy imigracyjne, bo w tym dniu kończy się rok fiskalny 2013, co oznacza, że i tak będzie za późno, żeby zacząć (ewentualny) proces wizowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...