Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, serdeczne pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów szczególnie dla szczęśliwców z loterii GC, super że jest takie forum " kopalnia wiedzy" czytam forum od stycznia 2012 , zgloszenie wyslalem 1 dzień przed końcem ustalonej daty loterii no i udalo się numer myśle że nie za wysoki bo 9xxx , więc teoria o tym że jak się póżno wyśle to będzie wysoki numer upadla :D

ps. SuperTraveller jestem pelen podziwu dla twojej determinacji że doprowadzileś temat do końca bez kitu , " SuperTraveller " don't give up :)

Najlepszego w Nowym 2013 rocku żeby nam się ułożyło by do końca git już było ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

a ja to co to nie dokonczylem do konca tematu ;)napisalem co o tym wiem :)

no ale dobrze ze zostal zacytowany list-odpowiedz

mi poczytaj dobrze forum ,,ale dobrze zapoznaj sie i wtedy sam ocenisz jak bywa :)

mnie takie cos nie dziwi ale Ciebie jak widze i tak :) moze dlatego ze duzooo juz jestem na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej zrobić badania ? Najszybciej .

Czu brać na rozmowę dokumenty ukończenia szkoły średniej ? Jest to potrzebne?

Czy jako student i osoba pracująca muszę robić wyciągi konta bankowego ?

RTG na Waryńskiego 70 zł za zdjęcie klatki i czegoś tam jeszcze + 27 zł badanie krwi w tym samym miejscu

Wizyta u lekarza 250 zł

330 $ wizyta w ambasadzie.

Mam wszyskie dokumenty już. Zostalo mi tylko świadectwo do odebrania ze studiów i badania jutro i w sobotę.Wizyta 7.01 o 8. Trzymajcie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie najlepiej zrobić badania ? Najszybciej .

Czu brać na rozmowę dokumenty ukończenia szkoły średniej ? Jest to potrzebne?

Czy jako student i osoba pracująca muszę robić wyciągi konta bankowego ?

RTG na Waryńskiego 70 zł za zdjęcie klatki i czegoś tam jeszcze + 27 zł badanie krwi w tym samym miejscu

Wizyta u lekarza 250 zł

330 $ wizyta w ambasadzie.

Mam wszyskie dokumenty już. Zostalo mi tylko świadectwo do odebrania ze studiów i badania jutro i w sobotę.Wizyta 7.01 o 8. Trzymajcie kciuki.

Na Waryńskiego komplet kosztuje 88 zł. Jak pójdziesz rano to po południu będziesz miał wyniki.

Ja swoje badania robiłem u Pani Kopeć. Koszt: 250 zł badania + 100 zł szczepienia.

Jak masz dyplom ukończenia studiów to świadectwo szkoły średniej już nie będzie potrzebne.

Wyciąg??? pewno dobrze jest mieć go ze sobą. Tak na wszelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To jest mój pierwszy post ale forum czytam odpoczątku. Dzisiaj miałem interview i nie było "cool" tak jak w innych przypadkach. Dostałem odmowe tzn. "odroczenie" jak by to nie nazwać ze względu na brak adresu zamieszkaia w US. Odkąd czytam to forum jeszcze nikt takiego problemu nie miał. Pani konsul (dobrze mówi po polsku) powiedziała mi, że muszę dostarczyć do ambasady adres bo bez tego nie wydadzą mi wizy ( ja tutaj zaznaczam, że nigdy nie byłem w usa ani nie mam tam znajomych, babci czy dziadków itp). Resztę dokumentów miałem w porządku chciałem pokazać nawet wyciągi bankowe ale to dla niej sie nie liczyło (nawet jak bym tam miał milinon $) naistotniejszy był adres którego nie miałem. Natomiast co do samej wizyty w ambasadzie to chyba byłem najdłużej z was wszystkich. Byłem tam ok.7.30 a wyszedłem 12.45 mimo że miałem pierwszy numerek. A i jeszcze taka wskazówka kupujcie dolary w kantorze niż tam o wiele taniej wam wyjdzie ja zapłaciłem 1026 zł a nie 1056 zł.

PS nie wnoście żadnych płynów w butelce bo wam zarekwirują mi zabrali wodę i później musiałem kupować w warsie po 4,5

Jak macie jakieś pytania do mnie to chętnie wam odpowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...