Skocz do zawartości

Dv 2013 - Co Po 1 Maja 2012?pytania,odpowiedzi


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam jeszcze, że:

Świadectwo ukończenia liceum ogólnokształcącego (bez matury) na odwrocie zawiera informację, że jest ono dokumentem potwierdzającym uzyskanie wykształcenia średniego ogólnego.

Świadectwo dojrzałości na odwrocie zawiera informację, że jest ono dokumentem potwierdzającym uzyskanie wykształcenia średniego ogólego i upoważnia do starania się o przyjęcie na studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A ja z innej beczki - pisałam kiedyś o znajomym znajomych, który wylosował w maju po uprzednim przesiedzeniu wizy turystycznej. Wybrał się on otóż na rozmowę w ambasadzie i dostał odmowę po mniej niż minucie rozmowy. Konsulowi było podobno "barzo psikro", ale wizy imigracyjnej nie budiet, ponieważ pozostanie ponad termin wyznaczony w I-94 bez legalnego przedłużania to przestępstwo. Potwierdza to regułę, że w ambasadzie nic się nie ukryje.

Dzięki za info!

Zdziwił się, że nie dostał? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki - pisałam kiedyś o znajomym znajomych, który wylosował w maju po uprzednim przesiedzeniu wizy turystycznej. Wybrał się on otóż na rozmowę w ambasadzie i dostał odmowę po mniej niż minucie rozmowy. Konsulowi było podobno "barzo psikro", ale wizy imigracyjnej nie budiet, ponieważ pozostanie ponad termin wyznaczony w I-94 bez legalnego przedłużania to przestępstwo. Potwierdza to regułę, że w ambasadzie nic się nie ukryje.

a wiesz kiedy ten znajomy znajomych przesiadział wizę? Chodzi mi o to ile lat minęło od jego powrotu z US do rozmowy z kosulem w sprawie GC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Twoj maz bedzie chcial abys leciala z dzieckiem?

no właśnie z tym może byc mały problem bo teraz mi mówi zebym sobie dziecko wzieła ze soba a za kilka dni mi powie że nie. boje sie o to że jak pojade do ambasady bez męża to mogą mi odmówić, że coś kombinuje i nie wiem czy wogóle jest sens wybierac sie po GC. a tak na marginesie to dzięki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz spelniac wymogi z loterii i na to zwroc uwage

a co do Twoich spraw osobistych to wyobraz sobie ze musisz czekac na zgode Sad na wyjazd z dzieckiem a wiza jest na okreslony czas

a jak polecisz bez porozumienia to zapoznaj sie dobrze z temat co pisal uzytkownik ribes .Chyba ze wrocisz szybko i poukladasz sobie sprawy w Polsce.Teraz sama podejmij decyzje co masz robic.

jedynie nie wiemy kiedy wlecial,kiedy wylecial

ten ktos

http://forum.usa.info.pl/topic/21111-interview/#entry164998

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info!

Zdziwił się, że nie dostał? ;)

Zdziwił się, kiedy usłyszał, że może nie dostać wizy w ambasadzie, bo sądził, że jeśli dostał datę interview i w ogóle to już najgorsze za nim. Strasznie się awanturował, kiedy próbowałam mu wytłumaczyć, że BYĆ MOŻE konsul mu odmówi. Obecnie rozpacza, że się nie udało.

a wiesz kiedy ten znajomy znajomych przesiadział wizę? Chodzi mi o to ile lat minęło od jego powrotu z US do rozmowy z kosulem w sprawie GC

Dokładnie nie wiem, ale wrócił on z USA po moim pierwszym wyjeździe do Ameryki, a był to rok 2007. M. przesiedział wizę ponad 3 lata ponad datę wyznaczoną przez immigration. Wiem też, że wizę próbował przedłużać czy też zmieniać status na studencki, ale dostał odmowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwił się, kiedy usłyszał, że może nie dostać wizy w ambasadzie, bo sądził, że jeśli dostał datę interview i w ogóle to już najgorsze za nim. Strasznie się awanturował, kiedy próbowałam mu wytłumaczyć, że BYĆ MOŻE konsul mu odmówi. Obecnie rozpacza, że się nie udało.

Strasznie mnie to rozbawiło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...