Skocz do zawartości

Floryda - Miami Czy Warto ?


patrykgiel

Rekomendowane odpowiedzi

A czy np. wykształcenie średnie bez matury może być ??

Interesuje mnie jeszcze jedna rzecz np. przykładowo wygrałem wize DV czy muszę jechać do US czy nie, czy mogę ją wykorystać później??

Zacznij od zrobienia rekonenansu - jak nie umiesz znalezc podstawowych informacji (a nie umiesz - zadajesz pytania zadane tysiac razy - nie, nie mozesz wykorzystac jej pozniej) to w US przepadniesz. Wyksztalcenie srednie bez matury to jakis bezsens jest... Podstawowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mówisz, że brałeś pod uwagę Hiszpanię, ale barierą był język.

No to zmartwię Cię, bo w południowej Florydzie bardziej przyda Ci się właśnie ten język, ktorym poslugują się w Hiszpanii.

Ale wiedziałbyś o tym, gdybyś zaczął robić rekonesans, do którego Cię tak usilnie namawiamy, zamiast siedzieć na forum i zadawać - z całym szacunkiem - idiotyczne pytania ;)

Ilya_ - z tym azylem to był oczywiście żart ;) Chciałam się wpasować w dyskusję o załatwianiu przeróżnych wiz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, zawsze chciałem mieszkać tam gdzie nie ma zimy, bo jej nienawidze i jak tylko przychodzi jesień to ja dostaję szoku.

Pogrzeb w historii swojej rodziny. Może kwalfikujesz się na emigrację do Izraela. Mówię serio, to nie żadna ironia ani złośliwość. Tylko niestety w Twoim wieku musiałbyś odbyć służbę wojskową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy np. wykształcenie średnie bez matury może być ??

Interesuje mnie jeszcze jedna rzecz np. przykładowo wygrałem wize DV czy muszę jechać do US czy nie, czy mogę ją wykorystać później??

A czy z Wizy mogą także skorzystać rodzice?

spokojnie spokojnie patryku, poczytaj troche tu http://polish.poland..._wizowa_dv.htlm przejrzyj te strone pod kątem wiz

poszepraj w googlach co to dv itp

....poszukaj na forum i ogolnie w necie...co i jak

na wszystkie pytania nie da sie znaleźć od razu odpowiedzi w 1 godzine...

musisz sie zainteresowac troche tym tematem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrykgiel zacznij od tego dzialu w sprawie loterii

http://forum.usa.inf...loteria-wizowa/

i taki np temat duzy

http://forum.usa.inf...loteria-wizowa/

rodzice z tej wizy nie moga skorzystac jesli Ty ja wygrasz a od dostania wizy z loterii masz czas na wjazd 180 dni,jesli nie wjedziesz to tracisz ta wize.

a teraz poczytaj dobrze te tematy,dzialy ,zobaczysz jak mozesz sciagnac rodzicow jakbys tak wygral i polecial do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh, Miami :), byłem za dzieciaka i mało pamiętam, ale chętnie odwiedzę jeszcze raz. Sam mam plany na biznes w USA, ale jeszcze not yet ;). Co do tematu, to myślę że wszystko da się zrobić. Trwaj tylko w swojej wizji i dąż do celu na wszystkie sposoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...